snapshot starter pt L1-VREO PROBLEMA???

snapshot starter pt L1-VREO PROBLEMA???

Mesajde simynab » 13 Sep 2009, 17:39

BUNA!
As dori cateva pareri legate de manualul Snapshot Starter,care mie imi place si pe care as vrea sa-l utilizez pt limba 1 la clasa a a5a(care este o clasa f buna).M-am uitat la programa si vad ca acopera toate aspectele,dar totusi este trecut ca manual pentru L2.Tinand cont ca am si inspectiile pentru gard anul acesta,ce parere aveti?e vreo problema daca o sa iau acest manual pentru clasa mea de a 5a?
simynab
 
Mesaje: 2
Membru din: 07 Noi 2007, 09:58

Re: snapshot starter pt L1-VREO PROBLEMA???

Mesajde teacher22 » 14 Sep 2009, 19:09

eu cred ca da.Este un manual pentru incepatori.
teacher22
 
Mesaje: 20
Membru din: 28 Apr 2007, 21:21

Re: snapshot starter pt L1-VREO PROBLEMA???

Mesajde happiness » 29 Sep 2009, 15:57

Si eu lucrez pe Snapshot la L1,la clase foarte bune.Desi este trecut ca si manual de incepatori,are tot ce ii trebuie,depaseste chiar programa.In plus,este un manual foarte bun,care trateaza foarte bine atat gramatica,cat si vocabularul si temele de comunicare.Nu cred ca vei avea probleme...Ideea este sa predai dupam programa,manualul este doar un auxiliar.
happiness
 
Mesaje: 74
Membru din: 26 Oct 2006, 20:29

Re: snapshot starter pt L1-VREO PROBLEMA???

Mesajde simynab » 29 Sep 2009, 21:04

Multumesc pt raspuns!Intre timp am studiat si eu cu atentie programa simanualul si sunt bde aceeasi parere,chiar am comandat acest manual care mi se pare f bine structurat.Succes in acest an scolar!
simynab
 
Mesaje: 2
Membru din: 07 Noi 2007, 09:58


Înapoi la Limbi moderne

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori