In asteptare

O constructie in scopul invatarii moderne adresat educatorilor si elevilor din clasele III-XII

In asteptare

Mesajde optimista » 04 Iul 2009, 15:18

Asteptam ca proiectele sa fie evaluate. Remarc lipsa unui termen precis care, in opinia mea, este o lacuna serioasa a concursului. Adresez, de asemenea ,rugamintea ca la final sa se faca un clasament complet asa incat fiecare dintre noi sa poata avea un feed-back asupra activitatii depuse.
O vacanta cat mai placuta tuturor!
optimista
 
Mesaje: 2
Membru din: 20 Apr 2008, 18:35

Re: In asteptare

Mesajde emil » 07 Iul 2009, 00:15

optimista scrie:Asteptam ca proiectele sa fie evaluate. Remarc lipsa unui termen precis care, in opinia mea, este o lacuna serioasa a concursului. Adresez, de asemenea ,rugamintea ca la final sa se faca un clasament complet asa incat fiecare dintre noi sa poata avea un feed-back asupra activitatii depuse.
O vacanta cat mai placuta tuturor!

Imi pare rau, concursul a urmarit spiritul de echipa, interdisciplinaritatea, valorificarea unui sistem modern de evaluare a cunostintelor dar si a competentilor elevilor pe teme sau arii curriculare dorite de dvs. asa cum am declarat de la inceput, am comentat pe acest forum Procesul de evaluare nu e usor.
Fiti "optimista"
Pe viitor vom face altul, ... mai traininic si mai frumos!


succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde webmaster » 07 Iul 2009, 19:10

Ne pare rau pentru intarziere. Juriul delibereaza, notele vor fi afisate saptamana viitoare, cel tarziu miercuri. Avem acum componenta finala a juriului, va fi afisata in sectiunea dedicata concursului si postez aici pe forum un anunt in acest sens.
Avatar utilizator
webmaster
Site Admin
 
Mesaje: 316
Membru din: 17 Iul 2006, 17:24


Înapoi la Concursul de proiecte "Noi suntem...."

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori