concurs Noi suntem...

O constructie in scopul invatarii moderne adresat educatorilor si elevilor din clasele III-XII

concurs Noi suntem...

Mesajde muzica2007 » 13 Iun 2009, 23:54

:?: Cum putem atasa / posta si alte materiale legate de proiectul pe care l-am inscris ieri in concurs?
Noi am intrerupt proiectul 1 an si l-am reluat de curand, pentru a-l continua cu o alta serie de activitati; speram ca nu avem o bila neagra din aceasta cauza; anul de intrerupere a fost perioada de prelucrare a informatilor culese in deplasarile facute la Ghindaresti; s-au reaizat si traduceri din romana in rusa si invers, pentru ca materialul final sa poata fi tiparit in ambele limbi, adica limba romana si rusa.
Multumesc anticipat. :)
cu stima, prof. Dorina Ivanciu
muzica2007
 
Mesaje: 2
Membru din: 23 Feb 2007, 17:40

Re: concurs Noi suntem...

Mesajde emil » 14 Iun 2009, 16:30

muzica2007 scrie::?: Cum putem atasa / posta si alte materiale legate de proiectul pe care l-am inscris ieri in concurs?
Noi am intrerupt proiectul 1 an si l-am reluat de curand, pentru a-l continua cu o alta serie de activitati; speram ca nu avem o bila neagra din aceasta cauza; anul de intrerupere a fost perioada de prelucrare a informatilor culese in deplasarile facute la Ghindaresti; s-au reaizat si traduceri din romana in rusa si invers, pentru ca materialul final sa poata fi tiparit in ambele limbi, adica limba romana si rusa.
Multumesc anticipat. :)
cu stima, prof. Dorina Ivanciu


Puteti adauga, uploada, alte materiale fara moderare. Aveti acest mecanism in profilul dvs. Adaugarea urmatoarelor materiale este la fel cum ati facut cu primul....
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

CONSTANTA

Mesajde muzica2007 » 15 Iun 2009, 06:26

Multumim pentru informatie. In cursul dupa amiezii vom posta seria a IIa a materialelor.
O saptamana reusita, va dorim!
muzica2007
 
Mesaje: 2
Membru din: 23 Feb 2007, 17:40


Înapoi la Concursul de proiecte "Noi suntem...."

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron