mutarea unui test

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

mutarea unui test

Mesajde stefaniadana » 24 Mai 2009, 14:24

Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema:am trimis un test de evaluare clasa a IX-a(textile-pielarie) si mi-a aparut la sectiunea Diverse in loc de Teste,am gresit eu cu ceva cand l-am trimis sau care este cauza si cum sa procedez sa-mi apara materialele acolo unde trebuie?
stefaniadana
 
Mesaje: 15
Membru din: 23 Apr 2009, 07:28

Mesajde webmaster » 25 Mai 2009, 13:44

L-ati inscris in categoria gresita. Trimiteti un mesaj cu adresa exacta la care se afla materialul pe adresa webmaster @didactic.ro si solicitati mutarea.
Avatar utilizator
webmaster
Site Admin
 
Mesaje: 316
Membru din: 17 Iul 2006, 17:24

mutarea unui test

Mesajde stefaniadana » 07 Iun 2009, 19:42

Test de evaluare-instruire practica-confectii imbracaminte ( doc - 1578k )


( 1 voturi)
Test de evaluare continua la modulul Tehnologii generale textile-confectii(tehnologii de confectionare-unelte si cusaturi manuale-clasa a IX-a)
comentarii: 1 | propus: stefaniadana, data: 03.05.2009 15:29, Clasele: 9
Testul l-am inregistrat gresit la sectiunea Diverse si va rog sa-l mutati la categoria Teste de evaluare clasa a IX.Va multumesc si sper sa ma obisnuiesc cu folosirea corecta a site-ului.Am mai trimis o fisa de documentare cu tema unelte si cusaturi manuale-clasa a IX-a pe baza careia am intocmit testul si nu stiu daca am reusit sa o trimt bine sau nu pentru ca nu am primit nici un raspuns.Stiu ca nu anuntati daca refuzati un material dar eu cred ca nu am reusit sa o trimt.Ma puteti ajuta cu acesata informatie?Va multumesc1Cu respect Dana Stefania
stefaniadana
 
Mesaje: 15
Membru din: 23 Apr 2009, 07:28

mutare test

Mesajde rofi3 » 08 Iun 2009, 10:52

Buna ziua,

Pentru toate materialele postate pe site primiti un mesaj daca a fost acceptat sau nu.
Puteti sa va vedeti materialele postate si starea acestora mergand pe linkul Profilul Meu stanga sus.

Moderator forum
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori