titularizare limba franceza

titularizare limba franceza

Mesajde frij63 » 22 Feb 2009, 23:34

Am predat cativa ani, ca suplinitor, limba francaza, dupa care am plecat din invatamant, desi mi-am depus dosarul pentru titularizare. Acum as dori sa ma reintorc, dar nu stiu daca mai e posibil... Va rog foarte mult, daca ma poate cineva ajuta cu un sfat sau cu informatii in legatura cu titularizarea de anul acesta (conditii pentru inscriere, materiale, etc.), v-as fi deosebit de recunoscator. Multumesc foarte, foarte mult.
frij63
 
Mesaje: 1
Membru din: 22 Feb 2009, 23:02

Re: titularizare limba franceza

Mesajde frger » 25 Mar 2009, 21:29

frij63 scrie:Am predat cativa ani, ca suplinitor, limba francaza, dupa care am plecat din invatamant, desi mi-am depus dosarul pentru titularizare. Acum as dori sa ma reintorc, dar nu stiu daca mai e posibil... Va rog foarte mult, daca ma poate cineva ajuta cu un sfat sau cu informatii in legatura cu titularizarea de anul acesta (conditii pentru inscriere, materiale, etc.), v-as fi deosebit de recunoscator. Multumesc foarte, foarte mult.


Mergi la Inspectoratul Scolar din localitatea in care te gasesti si vezi acolo daca este un inspector de limba franceza care sa-ti spuna ce trebuie sa contina dosarul tau.
frger
 
Mesaje: 3
Membru din: 25 Mar 2009, 21:01


Înapoi la Limbi moderne

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron