gradul II

gradul II

Mesajde biamiru » 21 Mar 2009, 20:13

Buna.M-am inscris pt grd II, am avut preinspectia si urmeaza sa am urmatoarea inspectie.Stie cineva pana cand pot sa fac aceasta inspectie.Adica, trebuie sa o fac pana la sf anului acesta scolar sau pot sa o fac pana la sfarsitul anului calendaristic.
biamiru
 
Mesaje: 4
Membru din: 15 Noi 2008, 23:35

Mesajde candysugarmint » 22 Mar 2009, 02:11

draga colega urmatoarea inspectie o poti sustine pana pe 30 mai..am inteles din ce ai scris ca ai avut una anul trecut banuiesc ,mai ai aceasta si mai una anul viitor sau daca doresti poti sa le sustii amandoua anul viitor .de unde esti?eu sunt din timis si eu astept inspectia.ce grupa ai?sa auzim numai de bine.bafta multa.pa! :)
candysugarmint
 
Mesaje: 4
Membru din: 12 Mar 2009, 20:46

Mesajde biamiru » 22 Mar 2009, 09:43

Sunt din Vaslui. Am grupa mica si as fi vrut sa sustin a doua inspectie in toamna sa mai creasca putin copilasii.
biamiru
 
Mesaje: 4
Membru din: 15 Noi 2008, 23:35

Mesajde candysugarmint » 22 Mar 2009, 11:44

poti sa o sustii in toamna ,cel putin noua in timis asa ni s-a spus..si eu am grupa mare si vreau sa mi le sustin amandoua in toamna preinspectia am sustinut-o anul trecut..acum cu noul curriculum e mai nasol..tu te -ai obisnuit sa lucrezi dupa noul curriculum?eu pot sa spun ca inca sunt in perioada de acomodare .o duminica cat mai placuta iti doresc.
candysugarmint
 
Mesaje: 4
Membru din: 12 Mar 2009, 20:46


Înapoi la Grade didactice

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori