Propunere

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Propunere

Mesajde ioan_neacsu » 20 Noi 2008, 23:29

Buna ziua,
As propune realizarea unui fel de portal care sa trimita la site-urile scolilor, la eventualele reviste electronice si la pagini personale. Eu va propun pentru inceput sa va uitati pe site-ul meu www.neacsu.doodlekit.com si sa vedeti daca merita. In meniu gasiti mai multe trimiteri la bloguri, iar ultimul link, "Scoala romaneasca", trimite la blogul pe care postez saptamanal articolele publicate in "Ziarul de Bacau". Gasiti comentarii si la manualul de istorie a comunismului, si la discutiile recente cu privire la modernizarea scolii. Daca va place un articol, il puteti posta pe revista electronica pe care tocmai am primit-o si pentru care va felicit.
Succes, prof. Ioan Neacsu
ioan_neacsu
 
Mesaje: 1
Membru din: 08 Feb 2005, 22:45

Mesajde emil » 21 Noi 2008, 00:03

Didactic.ro are o anumita structura diferita de un blog. Oricum, de pe didactic.ro avetti nemijlocit acces la reviste, pagini create prin portal, materiale, stiri, etc.
Va multumim pentru interes si asteptam sa ne propuneti un material de interes pentru newsletter.

cu stima,
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori