postari

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

postari

Mesajde cerina » 13 Noi 2008, 14:44

Am vrut sa postez materiale lucrate in windows 2007 si nu am reusit. Deoarece sunt un autodidact in utilizarea computerului as dori sa fiu ajutata.
Imi cer scuze daca am intrat intr-un spatiu nepotrivit.
Cerina
cerina
 
Mesaje: 16
Membru din: 25 Sep 2008, 20:19

Re: postari

Mesajde emil » 13 Noi 2008, 16:02

cerina scrie:Am vrut sa postez materiale lucrate in windows 2007 si nu am reusit. Deoarece sunt un autodidact in utilizarea computerului as dori sa fiu ajutata.
Imi cer scuze daca am intrat intr-un spatiu nepotrivit.
Cerina

Scuzati dar eu nu am auzit de Windows 2007! Poate ca ati vrut sa ziceti Office 2007? Daca ati creat materiale DOC sau PPT cu aceasta varianta de Office, puteti sa le salvati cu "save as" in versiunea Office 2003, sau le salvati pur si simplu dar va fi mai greu pentru colegii care nu au versiunea 2007. Oricum, pe didactic nu conteaza versiunea pe care o postati. Conteaza dimensiunea!

succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

postari

Mesajde cerina » 14 Noi 2008, 11:39

Stiu ca nu poate fi scuzata ignoranta daca te hotarasti sa postezi un material, insa chiar nu stiu ce am facut si cum a fost posibil sa fie inregistrat doar un ciot din materialul despre evaluare.
Va rog mult sa-l eliminati din site si promit ca nu voi mai incerca pana cand nu inteleg ce trebuie sa fac pentru a posta corec t un material
cerina
 
Mesaje: 16
Membru din: 25 Sep 2008, 20:19


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron