stie cineva?

stie cineva?

Mesajde gaviota27 » 29 Iul 2008, 21:13

buna ! sunt absolventa 2008 si voi da examen ptr suplinire in august la geografie
Am marea rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu sugestii , idei despre cum se formuleaza subiectele ptr suplinire ;daca au un grad ridicat de dificultate , cine le formuleaza .
Am inteles ca e greu sa se ia si 5 si ma intreb daca sunt destul de pregatita! Invat dar e multa materie si nu am invatat-o prea amanuntit!

Multumiri anticipate celor care poate imi vor raspunde
gaviota27
 
Mesaje: 2
Membru din: 29 Iul 2008, 18:54

Re: stie cineva?

Mesajde mtofan » 03 Aug 2008, 17:43

gaviota27 scrie:buna ! sunt absolventa 2008 si voi da examen ptr suplinire in august la geografie
Am marea rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu sugestii , idei despre cum se formuleaza subiectele ptr suplinire ;daca au un grad ridicat de dificultate , cine le formuleaza .
Am inteles ca e greu sa se ia si 5 si ma intreb daca sunt destul de pregatita! Invat dar e multa materie si nu am invatat-o prea amanuntit!

Multumiri anticipate celor care poate imi vor raspunde


Cred ca cel mai bun lucru ar fi sa discutati cu inspectorul de specialitate de la Inspectoratul Scolar!
Succes!
Avatar utilizator
mtofan
 
Mesaje: 2140
Membru din: 10 Dec 2006, 21:58

suplinire

Mesajde mari1317levi » 16 Aug 2008, 13:23

Ma cheama mariana sant studenta la spiru si te informez ca subiectele la examen sant cele de la titularizare sant f. grele.id meu este mari1317levi.te rog sa-mi scrii urgent[/b]
mari1317levi
 
Mesaje: 1
Membru din: 15 Aug 2008, 15:19


Înapoi la Geografie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron