bursa sociala pt. elevi

Sectiune dedicata dialogului parinti-educatori

bursa sociala pt. elevi

Mesajde dana1 » 11 Iul 2008, 16:35

Vreau sa stiu daca se acorda burse sociale elevilor din gimnaziu si daca da, care sunt conditiile care se cer. Va multumesc!
dana1
 
Mesaje: 150
Membru din: 23 Feb 2008, 15:59

Mesajde suntconsumator » 12 Iul 2008, 00:46

de 2x bursa, un fel de voodoo magic sa fie dat domnilor profesori ca sa nu il puna absent cand chiuleste, si ca sa ii dea note mari pt a putea lua acea bursa. In cazul in care nu dati, nu aveti. nu mai vrea nimeni sa munceasca sub 1000 de parai.

Plus ca daca refuzati cu indarjire sa apreciati eforturile domnilor profesori, s-ar putea sa primit de 2x bursa, tot un voodoo magic. Se numeste pensie de handicap, si pensie insotitor handicapt gr I. Profesorii s-au schimbat, conditiile de supravietuire in scoli nici macar bacteriilor nu mai sunt propice.

Iar banul a devenit asemenea Heliului. Stiti cum schimba vocea unui om? Mai ceva ca in reclama aia la bere.

///// Comisia de cenzura sper sa accepte mesajul meu. Am spus cum poti indeplinii conditiile de a lua bursa in mod practic. Real!
suntconsumator
 
Mesaje: 13
Membru din: 11 Iun 2007, 22:04


Înapoi la Parintii intreaba, educatorii raspund

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori