TESTE NATIONALE 2007 noutati

Discutii despre examenele elevilor si examenele cadrelor didactice

Mesajde florinabit » 01 Oct 2006, 18:10

doamne fereste sa fie doar atat de putine variante!va dati seama ca la romana se duce de rapa toata munca noastra de 4 ani?! :roll:
"Cine invinge fara lupta triumfa fara glorie"(Corneille)
florinabit
 
Mesaje: 23
Membru din: 24 Noi 2004, 09:42
Localitate: Odorheiu-Secuiesc

Mesajde pirlo_a » 01 Oct 2006, 20:21

Pai cred ca 95 % dintre copii vor lua peste 9 in examen daca e asa. Deci va conta mult media din ani.
pirlo_a
 
Mesaje: 66
Membru din: 04 Sep 2006, 00:16

subiecte

Mesajde florea_mo » 18 Ian 2007, 04:30

Cei de la Ministerul Invatamantului au afisat probele pentru bacalaureat 2007! Variantele trebuie downloadate poza cu poza si printate (daca stii cum). Am zis sa fac un bine elevilor si sa le adun pe toate in mai multe PDF-uri sub forma unor carticele (brosuri) (usor de printat)

PDF-urile le gasiti aici:

http://fulgerica.ablog.ro
florea_mo
 
Mesaje: 1
Membru din: 18 Ian 2007, 04:28

testare

Mesajde scum » 13 Feb 2007, 19:37

fratilor sunt prea multe subiecte si e urat ca unii profesori desi stiau ca testele nationale vor fi pe internet nu s-au ocupat de treaba asta adik puteau sa se inceapa anumite lectii care ne trebuiau mai din timp si sa nu facem lectii nefolositoare si care nu sunt in alea 100 de teste :|
scum
 
Mesaje: 2
Membru din: 13 Feb 2007, 19:26

Mesajde scum » 13 Feb 2007, 19:38

eu nu cred k vor lua medii mari ca testele alea nu se invata dak erau 30 sau maxim 50 se luau note mari
scum
 
Mesaje: 2
Membru din: 13 Feb 2007, 19:26

modificari

Mesajde valeriastefan » 26 Feb 2007, 13:03

ce parere aveti despre modificarile aparute la subiectele Testelor Nationale (geografie)????
Oare au vrut sa rada de noi???
sa consumama atat de multe coli si toner ???? pentru ce modificari????
Eu cred ca un elev de-al meu a avut dreptate in momentul in care a vazut variantele modificate:"sa zica si ei ca fac treaba,doamna!!!"
valeriastefan
 
Mesaje: 3
Membru din: 01 Feb 2007, 19:16

olimpiade

Mesajde un_elevdestept » 27 Feb 2007, 10:52

Buna ziua...sunt un elev din Pitesti, si acum cateva saptamani am citit pe un site k dak iei premiu la o olimpiada nationala (sa zicem de istorie), vei primi nota maxima la testele nationale la materia la care ai fost premiant...acum, am citit mai sus ca dak iei premiu la OLIMPIADA INTERNATIONALA , primesti punctajul maxim la testele nationale...acum, nu stiu ce sa mai cred...cum e? nationala, sau internationala?!? oare mai e nevoie sa ma chinui sa ajung la faza nationala la istorie? nici macar n-am auzit de faza internationala la isotire... :?:
un_elevdestept
 
Mesaje: 1
Membru din: 27 Feb 2007, 10:47

Mesajde poli » 11 Mar 2007, 20:57

Mesajul meu este pentru utilizatorul care semnează "hapca" şi a postat pe site "răspunsuri la variante pentru Testele Naţionale 2007, oferite chiar de realizatorii subiectelor". Eu sunt unul dintre "realizatori", dar nu am oferit acestui domn/acesteidoamne o variantă de răspuns şi nici dreptul de a susţine asta. Aş dori o explicaţie.
poli
 
Mesaje: 2
Membru din: 02 Feb 2007, 08:31

Mesajde emil » 13 Mar 2007, 01:08

poli scrie:Mesajul meu este pentru utilizatorul care semnează "hapca" şi a postat pe site "răspunsuri la variante pentru Testele Naţionale 2007, oferite chiar de realizatorii subiectelor". Eu sunt unul dintre "realizatori", dar nu am oferit acestui domn/acesteidoamne o variantă de răspuns şi nici dreptul de a susţine asta. Aş dori o explicaţie.

Ne cerem scuze!
Regula site este ca acel care publica sa-si asume raspunderea. Va ro sa scrieti un mesaj privat acestu domn si sa-l atentionati. In cazul care considerati ca e un furt, noi vom sterge materialele de ps site.

va multumim de intelegere
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde Vizitator » 31 Ian 2008, 12:10

cine stie ce varianta a iesit la teste nationale in 2007? plz am nevoie de un raspuns urgent
si daca se poate si la matematica si istorie
Vizitator
 

Anterior

Înapoi la Examene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron