Pentru administratori!

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Re: Pentru administratori!

Mesajde darielis » 30 Mar 2010, 14:04

Buna ziua!
Doresc sa cer scuze administratorilor site-ului ,deoarece am trimis de 2 ori materialul ,,Subordonatele circumstantiale '',avand probleme ieri cu calculatorul ,astfel crezand ca nu s-a facut transferul!
va multumesc pt. intelegere!
darielis
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Sep 2009, 16:06

Re: Pentru administratori!

Mesajde emil » 30 Mar 2010, 14:11

darielis scrie:Buna ziua!
Doresc sa cer scuze administratorilor site-ului ,deoarece am trimis de 2 ori materialul ,,Subordonatele circumstantiale '',avand probleme ieri cu calculatorul ,astfel crezand ca nu s-a facut transferul!
va multumesc pt. intelegere!

Noi ne cerem scuze pentru ca exista o inertie mare care poate sa va deruteze in postarea unui material sau comentariu. In general, la moderare se sterg dublurile.

Va asteptam cu cat mai multe materiale utile si de calitate!

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Pentru administratori!

Mesajde kaela » 18 Noi 2010, 16:32

As dori sa va intreb daca la invatamant prescolar nu se pot crea mai multe subforumuri gen: MISCAREA PERSONALULUI DIDACTIC, LEGEA INVATAMANTULUI, SALARIZARE, DOMENIUL OM SI SOCIETATE - materiale, planificari etc...apoi PLANFICARI anuale, semestriale, proiecte tematice, AMENAJAREA SPATIULUI EDUCATIONAL etc, unde ar putea fi grupate mai multe subiecte.... E doar o sugestie, dumneavoastra stiti mai bine.
kaela
 
Mesaje: 26
Membru din: 19 Sep 2010, 08:24

Re: Pentru administratori!

Mesajde emil » 18 Noi 2010, 17:55

kaela scrie:As dori sa va intreb daca la invatamant prescolar nu se pot crea mai multe subforumuri gen: MISCAREA PERSONALULUI DIDACTIC, LEGEA INVATAMANTULUI, SALARIZARE, DOMENIUL OM SI SOCIETATE - materiale, planificari etc...apoi PLANFICARI anuale, semestriale, proiecte tematice, AMENAJAREA SPATIULUI EDUCATIONAL etc, unde ar putea fi grupate mai multe subiecte.... E doar o sugestie, dumneavoastra stiti mai bine.

Nu cred ca v-ar avantaja prea multe subforumuri, pentru ca v-ati incurca in ele. Exista pentru salarizare, miscare, legi, un forum specializat, sindicale. Daca doriti sa duceti o anumita discutie sau sa puneti intrebari, puteti crea dvs. un subiect.

Succes!
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Pentru administratori!

Mesajde maiapavelescu » 19 Noi 2010, 10:42

Bună ziua,


Am organizat un proiect educativ "Armonie în diversitate". Graţie şi site-ului dvs. participarea este foarte amplă. Aş dori să postez undeva , grupate, toate materialele primite din ţară, astfel încât să fie vizualizate de toţi partenerii. Mă puteţi ajuta? Mulţumesc.
maiapavelescu
 
Mesaje: 85
Membru din: 02 Iul 2007, 09:44

Re: Pentru administratori!

Mesajde emil » 19 Noi 2010, 11:03

maiapavelescu scrie:Bună ziua,


Am organizat un proiect educativ "Armonie în diversitate". Graţie şi site-ului dvs. participarea este foarte amplă. Aş dori să postez undeva , grupate, toate materialele primite din ţară, astfel încât să fie vizualizate de toţi partenerii. Mă puteţi ajuta? Mulţumesc.

Va multumesc pentru sugestie. Din pacate, nu sunt alte posibilitati decat sa va creez un forum specializat in care va puteti desfasura proiectul dvs. Priviti pe prima pagina a forumului, aici: viewforum.php?f=92

Astept cat mai multe topicuri cu concursuri sau proiecte!

Va doresc succes!
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Pentru administratori!

Mesajde maiapavelescu » 19 Noi 2010, 16:44

Vă multumesc!
maiapavelescu
 
Mesaje: 85
Membru din: 02 Iul 2007, 09:44

Re: Pentru administratori!

Mesajde maiapavelescu » 03 Dec 2010, 20:26

Bună ziua,

Am postat materiale în cadrul subforumului "Proiectul (concursul) meu", dar nu mai sunt vizibile. Există un termen limită până la care se por vizualiza? Multumesc.
maiapavelescu
 
Mesaje: 85
Membru din: 02 Iul 2007, 09:44

Re: Pentru administratori!

Mesajde emil » 03 Dec 2010, 21:16

maiapavelescu scrie:Bună ziua,

Am postat materiale în cadrul subforumului "Proiectul (concursul) meu", dar nu mai sunt vizibile. Există un termen limită până la care se por vizualiza? Multumesc.


Postarile dvs. sunt la locul lor:
viewtopic.php?f=92&t=16680&p=182700#p182700

Va rog sa verificati
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Pentru administratori!

Mesajde vali_bratan » 19 Ian 2011, 10:34

Buna ziua!
Am postat o intrebare cu tema Metode eficiente de predare si evaluare, la sectiunea Informatica. As dori sa o stergeti definitiv.Se poate?
Multumesc!
vali_bratan
 
Mesaje: 7
Membru din: 30 Noi 2009, 00:55

Re: Pentru administratori!

Mesajde emil » 19 Ian 2011, 10:59

vali_bratan scrie:Buna ziua!
Am postat o intrebare cu tema Metode eficiente de predare si evaluare, la sectiunea Informatica. As dori sa o stergeti definitiv.Se poate?
Multumesc!


Intrebarea dvs. este justificata, corecta si nu vad de ce sa o stergem?
Nu ati prefera sa va raspund la intrebare?
Sunt in masura sa va dau niste idei, dar as vrea sa le facem publice.
Va rog sa raspundeti aci.

Multumesc
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Pentru administratori!

Mesajde vali_bratan » 19 Ian 2011, 15:53

Bine, mai lasati intrebarea postata de mine la sectiunea Informatica. Am vazut ca este doar citita si m-am gandit ca nu va raspunde nimeni.
Multumesc de sfat. Astept cu interes sugestiile d-voastra.
vali_bratan
 
Mesaje: 7
Membru din: 30 Noi 2009, 00:55

Re: Pentru administratori!

Mesajde emil » 19 Ian 2011, 16:15

vali_bratan scrie:Bine, mai lasati intrebarea postata de mine la sectiunea Informatica. Am vazut ca este doar citita si m-am gandit ca nu va raspunde nimeni.
Multumesc de sfat. Astept cu interes sugestiile d-voastra.


Aveti raspunsul aici:
viewtopic.php?f=12&t=16906&p=185208#p185208

Poate ca va vor ajuta si alti colegi.

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Pentru administratori!

Mesajde ninarotaru » 11 Sep 2011, 06:42

Buna dimineata.
Va adesez o intrebare din partea unei colege pe nume Rodica Moga , care desi are cont nu mai poate intra pe forum , avand interdictie.
Din ce cauza se intampla acest lucru?
Activitatea dumneaei pe forum nu a incalcat regulile acestuia.
ninarotaru
 
Mesaje: 12
Membru din: 10 Aug 2009, 07:44

Re: Pentru administratori!

Mesajde viocro » 11 Sep 2011, 08:49

Poate vă ajută răspunsurile pe care le-am primit eu (fiind în aceeaşi situaţie cu doamna Moga) la topicul de mai sus "Invazie de mesaje de neînţeles".
viocro
 
Mesaje: 423
Membru din: 27 Feb 2008, 19:30

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron