PAWER POINT ...

Discutii legate de invatamant, dar care nu intra la celelalte categorii

PAWER POINT ...

Mesajde efodorean » 11 Sep 2004, 21:03

:lol: Asi dori informatii despre felul in care se ataseaza coloana sonora la o lectie lucrata in Pawer Point.
Ecaterina Fodorean
efodorean
 
Mesaje: 2530
Membru din: 04 Aug 2004, 07:00
Localitate: Cluj-Napoca

Mesajde alg » 12 Sep 2004, 13:13

Selectati intai Insert,apoi Movies and sounds, dupa care,la alegerea dvs.,Sound from clip organizer,sau Sound from file(daca aveti salvate pe hard disk sunete),sau Play Cd audio track(daca aveti cd-ul cu sunetul sau melodia dorita).Cand ati terminat,dati Slide show-view show.

Daca doriti sunete sau melodii pot sa va trimit pe mail :wink:
alg
 
Mesaje: 18
Membru din: 31 Aug 2004, 13:47
Localitate: Bucuresti

Mesajde efodorean » 12 Sep 2004, 15:17

:lol: Va multumesc pentru explicatii si daca se poate va rog sa-mi trimiteti cateva melodii si sunete.
Nu prea multe,stiu si eu,o melodie si cateva sunete.Sa incerc,desi nu prea cred ca voi reusi. :roll:

Ecaterina Fodorean
efodorean
 
Mesaje: 2530
Membru din: 04 Aug 2004, 07:00
Localitate: Cluj-Napoca

Mesajde efodorean » 13 Sep 2004, 05:06

alg scrie:Selectati intai Insert,apoi Movies and sounds, dupa care,la alegerea dvs.,Sound from clip organizer,sau Sound from file(daca aveti salvate pe hard disk sunete),sau Play Cd audio track(daca aveti cd-ul cu sunetul sau melodia dorita).Cand ati terminat,dati Slide show-view show.

Daca doriti sunete sau melodii pot sa va trimit pe mail :wink:


:lol:Am spimit melodia si va multumesc.Voi incerca zilele acestea sa atasez si coloana sonora.

Ecaterina
efodorean
 
Mesaje: 2530
Membru din: 04 Aug 2004, 07:00
Localitate: Cluj-Napoca


Înapoi la Cafenea

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori