pagina scolii cat dureaza publicarea?

editare pagina scolii

Mesajde emil » 29 Iul 2009, 19:20

smyle4my scrie:am creat pagina scolii mele si acum trebuie sa astept acceptul pentru publicare? daca da, cat timp sa stept? sau am gresit eu ceva in editarea paginii? :?

Ati creat doua pagini si nu ale unei scoli ci a unui Club al copiilor. Paginile nu sunt redactate cu suficient simt de raspundere, nu sunt complete. Mai lucrati, hotarati-va la una din cele doua ...

succes!
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

pagina scolii cat dureaza publicarea?

Mesajde smyle4my » 29 Iul 2009, 22:08

am creat pagina scolii mele si acum trebuie sa astept acceptul pentru publicare? daca da, cat timp sa stept? sau am gresit eu ceva in editarea paginii? :?
smyle4my
 
Mesaje: 2
Membru din: 28 Iul 2009, 19:38

Re:realizare pagina scolii cu acordul conducerii

Mesajde emil » 01 Oct 2009, 07:53

codina2007 scrie:Buna ziua!
Pentru a realiza pagina scolii, este nevoie de consimtamantul directorului?
Multumesc!

Buna ziua

Ideal este ca pagina scolii sa fie realizata in acord cu conducerea, pentru ca, ma gandesc eu, nu aveti de unde sa luati toate datele generale despre scoala!

Succes!
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: pagina scolii realizare cu acceptul directorului?

Mesajde emil » 01 Oct 2009, 08:13

smyle4my scrie:
emil scrie:
smyle4my scrie:am creat pagina scolii mele si acum trebuie sa astept acceptul pentru publicare? daca da, cat timp sa stept? sau am gresit eu ceva in editarea paginii? :?

Ati creat doua pagini si nu ale unei scoli ci a unui Club al copiilor. Paginile nu sunt redactate cu suficient simt de raspundere, nu sunt complete. Mai lucrati, hotarati-va la una din cele doua ...

succes!

domnule Onea, se zice "pagini... ale unui club" si apoi cu ce ar deranja faptul ca e club su scoala?! fiindca e institutie extrascolara.
Oricum va multumesc pentru amabilitatea de a-mi raspunde.

MUltumesc de corectie si analiza pe text.
Dupa cum scrie in textul analizat de dvs., v-am rugat sa va hotarati la una din doua si nu sa renuntati. De altfel, intre timp, chiar de multa vreme, vi s-a acceptat publicarea si nu vad ce rost mai are interventia ...
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

pagina scolii realizare cu acceptul directorului?

Mesajde codina2007 » 01 Oct 2009, 10:29

Buna ziua!
Pentru a realiza pagina scolii este nevoie de consimtamantul directorului?
Multumesc!
Ultima oară modificat de codina2007 pe 01 Oct 2009, 14:51, modificat 1 dată în total.
"Materia din care este zamislit profesorul este mult mai importanta decat materia pe care o preda."
( Karl Menninger )
Avatar utilizator
codina2007
 
Mesaje: 359
Membru din: 29 Oct 2007, 20:18
Localitate: Focsani

Re: pagina scolii realizare cu acceptul directorului?

Mesajde smyle4my » 01 Oct 2009, 11:12

emil scrie:
smyle4my scrie:am creat pagina scolii mele si acum trebuie sa astept acceptul pentru publicare? daca da, cat timp sa stept? sau am gresit eu ceva in editarea paginii? :?

Ati creat doua pagini si nu ale unei scoli ci a unui Club al copiilor. Paginile nu sunt redactate cu suficient simt de raspundere, nu sunt complete. Mai lucrati, hotarati-va la una din cele doua ...

succes!

domnule Onea, se zice "pagini... ale unui club" si apoi cu ce ar deranja faptul ca e club su scoala?! fiindca e institutie extrascolara.
Oricum va multumesc pentru amabilitatea de a-mi raspunde.
smyle4my
 
Mesaje: 2
Membru din: 28 Iul 2009, 19:38


Înapoi la Pagina scolii tale pe didactic.ro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator