pagina noua pt.scoala

pagina noua pt.scoala

Mesajde anisoara_gaisteanu » 03 Iul 2009, 19:31

Daca exista o pagina a scolii, se mai poate crea inca una ? (prof. care a creat pagina scolii s-a transferat)
anisoara_gaisteanu
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Mai 2009, 18:38

pagina scoala

Mesajde rofi3 » 07 Iul 2009, 18:33

Pagina unei scoli pe site-ul Didactic.ro trebuie sa fie unica.
Puteti insa sa o editati pe cea existenta.

Moderator forum,
Georgiana Ravici
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Mesajde webmaster » 07 Iul 2009, 19:37

Va putem da drepturi de editare, prin transferul paginii scolii de la contul autoarei catre contul dumneavoastra, daca primim o solicitare in acest sens direct de la adresa de email oficiala a scolii, trimiteti catre adresa webmaster.
Avatar utilizator
webmaster
Site Admin
 
Mesaje: 316
Membru din: 17 Iul 2006, 17:24

Mesajde denisa01 » 08 Iul 2009, 14:44

Eu totusi am gasit de la aceeasi scoala pagini diferite create de persoane diferite...
denisa01
 
Mesaje: 14
Membru din: 03 Feb 2009, 13:53

Mesajde emil » 08 Iul 2009, 19:49

denisa01 scrie:Eu totusi am gasit de la aceeasi scoala pagini diferite create de persoane diferite...

Buna ziua,
Puteti crea o pagina a scolii dumneavoastra, fara probleme, chiar daca sunt doua. Masinaria existenta va permite acest lucru. Dupa ce veti fi creata o pagina noua, mai buna si mai frumoasa, va rugam sa discutati cu colegul care a creat-o pe cea veche sa ne trimita o solicitare de stergere.
Imi pare bine ca folositi didactic.ro pentru o pagina de prezentare a scolii dumneavoastra, ba mai mult, e bine ca exista mai multi amatori in a prezenta scoala!

succese!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: pagina noua pt.scoala

Mesajde julia198220 » 03 Feb 2011, 16:38

Buna ziua! Am incercat si eu sa creez o alta pagina a institutiei mele deoarece pe cea care exista deja datele nu s-au mai actualizat de multa vreme. Nu mi s-a dat voie, apare ca pagina scolii a fost deja realizata... Cum sa procedez?
Multumesc!
julia198220
 
Mesaje: 9
Membru din: 21 Oct 2005, 01:15

Re: pagina noua pt.scoala

Mesajde emil » 03 Feb 2011, 18:25

julia198220 scrie:Buna ziua! Am incercat si eu sa creez o alta pagina a institutiei mele deoarece pe cea care exista deja datele nu s-au mai actualizat de multa vreme. Nu mi s-a dat voie, apare ca pagina scolii a fost deja realizata... Cum sa procedez?
Multumesc!


Cred ca singura sansa este sa solicitati stergerea paginii vechi. Acest lucru il poate face numai titularul paginii.
Dupa aceea puteti crea o pagina noua!

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: pagina noua pt.scoala

Mesajde viorica_s » 05 Oct 2011, 10:25

buna ziua va,rog sa-mi spuneti cum pot schimba denumirea scolii transformandu-se din sam in liceu . va rog mult multumesc
viorica_s
 
Mesaje: 1
Membru din: 21 Oct 2010, 17:15

Re: pagina noua pt.scoala

Mesajde emil » 05 Oct 2011, 11:13

viorica_s scrie:buna ziua va,rog sa-mi spuneti cum pot schimba denumirea scolii transformandu-se din sam in liceu . va rog mult multumesc

Pentru modificare structura, aveti acces chiar dvs., puteti interveni. Pagina de care spuneti dvs. nu este inca publicata, prin urmare o puteti modifica sau puteti renunta la ea. Sigura dvs. pagina publica este "Scoala cu clasele I-VIII Fodora". Daca aveti probleme speciale puteti scrie mesaj privat.
Va rog sa respectati regulile de scriere corecta in orice comunicare pe care o faceti pe FORUM, dar si in completarea formularelor pentru paginilor scolilor.

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Pagina scolii tale pe didactic.ro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron