NEDUMERIRE!

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

NEDUMERIRE!

Mesajde frends » 24 Ian 2008, 23:31

Buna seara!
Am si eu o nedumerire...de ce nu se iau masuri pentru a nu se perpetua situatii de genul celei existente pe forumul "Activitati scolare", topic: "Proiect in parteneriat cu Belgia", unde cineva a postat o oferta de parteneriat, dupa care nu a mai dat utilizatorilor bine intentionati care au raspuns niciun semn se viata...tipa oamenii acolo pe patru pagini si cineva rade probabil de o gluma proasta pe care a facut-o... :roll:
Parerea mea e ca trebuie sa luati masuri cu acesti utilizatori neseriosi...
Va multumesc pentru ca m-ati ascultat!
Noapte buna!
frends
 
Mesaje: 1756
Membru din: 29 Noi 2007, 21:56

Mesajde emil » 25 Ian 2008, 00:03

Aveti perfecta dreptate. Va multumim ca ne-ati atentionat!
Dar aflati ca lucrul cel mai grav este ..."naivitatea" colegilor care isi transmit fara sa se gandeasca, adresele pe un forum public. Incercari de acest fel au mai fost, vor mai fi, nu le putem preveni, dar.... va recomand sa fiti atenti si sa nu cadeti in asemenea "plase". Am observat ca impostori si profitori, "pescuiesc" pe didacctic.ro fara jena, multi dintre colegi se lasa pacaliti.
Asa ca, noi va atentionam pe dvs. sa folositi Internet cunoscand elemente minime de securitate personala si de protectie a informatiei.

succes in a face bine!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 10 vizitatori