modul pedagogic

modul pedagogic

Mesajde iulia_3008 » 31 Aug 2006, 18:12

Am si eu o nelamurire!Sunt absolventa a facultati de Psihologie cu dubla specializare:Psihologie si Psihopedagogie speciala,iar in prezent lucrez ca logoped scolar.
Intrebarea mea e legata de modulul pedagogic.Nu se recunoaste automat modulul pedagogic avand in vedere profilul facultati pe care am absolvit-o?Nu a fost an in care sa nu fac pedagogie.Ar fi absurd sa reiau cursurile pe care le-am urmat in timpul facultati!Astept raspunsuri avizate si nu numai!Multumesc!
iulia_3008
 
Mesaje: 10
Membru din: 31 Aug 2006, 17:45

Mesajde mihaela_m » 17 Oct 2006, 15:01

daca iti trebuie pt def cel mai bine ar fi sa inrebi la facultatea unde vrei sa-l sustii pentru ca eu am patit sa-mi spuna de la inspectorat ca e bine si nu a fost asa.
mihaela_m
 
Mesaje: 5
Membru din: 30 Oct 2004, 16:15

Mesajde livioara » 17 Oct 2006, 22:38

Eu sunt acum anul II la psihologie si profesorii ne tot indeamna sa alegem pedagogia ca specializare. Sunt chiar nedumerita: 1. daca am ales psihologia de ce sa schimb specializarea? 2. de ce se tot zvoneste (si nu ne anunta nimeni oficial) ca degeaba facem psihologia noi cei din invatamant pentru ca nu ne vor fi recunoscute creditele.
livioara
 
Mesaje: 168
Membru din: 04 Ian 2006, 23:32
Localitate: Brasov


Înapoi la Titularizare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori