Modificare id

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Modificare id

Mesajde d3lia_diva_4u » 24 Iun 2010, 21:58

Am revenit cu completări. Vreau să-mi schimb id din d3lia_diva_ 4u în anipuiber.vă rog să ma ajutati! Vă multumesc!
d3lia_diva_4u
 
Mesaje: 2
Membru din: 05 Ian 2008, 18:17

Re: Pentru administratori

Mesajde rofi3 » 24 Iun 2010, 22:08

Buna seara,

Va rog sa trimiteti un e-mail pe adresa webmaster@didactic.ro de pe adresa de e-mail de contact a contului dvs. in care sa precizati aceasta modificare.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: modificare id

Mesajde alexandre » 26 Iun 2010, 00:37

Buna ziua,

Ar fi posibil o asemenea schimbare de username? Pentru ca astept de o vreme indelungata sa primesc si eu o astfel de sansa. Va rog mult de tot - eventual imi voi trece acest username current la semnatura permanent. Va rog!

Multumesc,
A.
alexandre
 
Mesaje: 664
Membru din: 21 Aug 2007, 15:35

Re: modificare id

Mesajde mira_pop » 25 Aug 2010, 17:51

alexandre scrie:Buna ziua,

Ar fi posibil o asemenea schimbare de username? Pentru ca astept de o vreme indelungata sa primesc si eu o astfel de sansa. Va rog mult de tot - eventual imi voi trece acest username current la semnatura permanent. Va rog!

Multumesc,
A.

Am trimis de curând o astfel de cerere la webmaster şi mi s-a răspuns că nu se poate deocamdată - în acest format al site-ului; când va fi lansat noul didactic.ro se va putea!
Avatar utilizator
mira_pop
 
Mesaje: 31
Membru din: 31 Iul 2007, 18:53

Re: modificare id

Mesajde alexandre » 27 Aug 2010, 00:09

Va multumesc mult pentru amabilitatea de a impartasi si cu mine raspunsul (din nefericire negativ) pe care l-ati primit dumnevoastra, in ciuda faptului ca intre timp mi-a fost explicat si mie cu amabilitate acest lucru.
alexandre
 
Mesaje: 664
Membru din: 21 Aug 2007, 15:35


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori