Lucrare licenta"Jocul si socializarea prescolarului"

Discutii legate de invatamant, dar care nu intra la celelalte categorii

Lucrare licenta"Jocul si socializarea prescolarului"

Mesajde mirmar » 19 Feb 2010, 22:08

Cumpar lucrare de licenta cu titlul"Jocul si socializarea prescolarului" sau ceva asemanator.Multumesc!
mirmar
 
Mesaje: 28
Membru din: 20 Ian 2007, 15:50

Re: Lucrare licenta"Jocul si socializarea prescolarului"

Mesajde marikaj » 21 Feb 2010, 12:03

De ce mai cumparati lucrarea?
Incercati sa cumparati direct certificatul de gradul I.
Nu credeti ca toti care avem grad am obtinut doar asa, printr-un anunt??
Maria Stefan, profesor, Cicanesti, Arges

"Prietenul care ne ascunde defectele ne slujeste mai rău decât dusmanul care ni le reproseaza" - Pythagoras
Avatar utilizator
marikaj
 
Mesaje: 1590
Membru din: 12 Ian 2004, 14:32
Localitate: Curtea de Arges

Re: Lucrare licenta"Jocul si socializarea prescolarului"

Mesajde mirmar » 21 Feb 2010, 17:21

Draga Marikaj,sa te ajute Dumnezeu si sa nu te afli NICIODATA in situatia in care ma aflu eu acum,sa ti se spuna ca unul din parintii tai mai are maxim 6 luni de trait,sa umbli prin spitale,Bucuresti,Iasi,Targu Mures,sa te prefaci fata de persoana care ti-a dat viata ca de fapt nu se intampla nimic grav si sa porti povara aceasta pe umeri singur.Mai adaug si serviciul unde tocmai ma pregatesc sa trec printr-o inspectie de grad,clasa in care intri zilnic si trebuie sa te dezbraci de toate problemele personale sa fii un bun dascal,copiii de acasa PE CARE PT.NIMIC IN LUME nu trebuie sa ii neglijezi,la care mai pune si o lucrare proprie,MUNCITA,dar la care nu te prezinti cu ploconul si coordonatorul te intoarce de 10 ori din drum.La toate acestea crede-ma,sinceritatea atunci cand evenimentele te depasesc,este cea mai buna.Cu totii vom trece prin momentul prin care trec eu acum,dar acum e randul meu.Cand va veni si randul tau,sa iti amintesti de mine.Atunci nu iti doresc decat sa ai puterea sa mergi mai departe.Eu nu mai am.Initial nu am vrut sa ma explic indiferent de ce vor crede altii,dar primind raspunsul tau m-am simtit obligata sa o fac.Multumesc pt. ajutorul dat,problema am rezolvat-o, pt. ca mai exista si oameni care vor sa ajute pe altii.
mirmar
 
Mesaje: 28
Membru din: 20 Ian 2007, 15:50

Re: Lucrare licenta"Jocul si socializarea prescolarului"

Mesajde marikaj » 22 Feb 2010, 20:09

Nu-mi descrie nicio situatie!
Am lucrat pe branci pentru lucrarea de grad in anul in care am pierdut, la nici 6 luni diferenta, ambii parinti!
Maria Stefan, profesor, Cicanesti, Arges

"Prietenul care ne ascunde defectele ne slujeste mai rău decât dusmanul care ni le reproseaza" - Pythagoras
Avatar utilizator
marikaj
 
Mesaje: 1590
Membru din: 12 Ian 2004, 14:32
Localitate: Curtea de Arges

Re: Lucrare licenta"Jocul si socializarea prescolarului"

Mesajde mirmar » 22 Feb 2010, 21:24

Poate ca Dumnezeu a vrut sa iti reamintesti acele momente si sa nu te mai grabesti sa judeci pe altii in necunostinta de cauza.De judecat o va face ALTCINEVA dupa faptele noastre,asadar nu te mai oferi sa o faci tu.
mirmar
 
Mesaje: 28
Membru din: 20 Ian 2007, 15:50


Înapoi la Cafenea

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori