Liceul "Bogdan Voda" Halaucesti jud. Iasi

Forum dedicat exclusiv proiectelor de vacanta.

Mesajde unicu » 31 Aug 2007, 01:13

Doresc sa ofer acest "premiu" tuturor colegelor din proiectul E-Vacanta, in semn de adanca pretuire pentru colaborarea fructuoasa din cadrul parteneriatului nostru!
Imagine
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Mesajde unicu » 31 Aug 2007, 01:16

leu scrie:Proiectul e-vacanta se va incheia in curand.Va multumesc pentru colaborare si va felicit pantru tot ce ati realizat impreuna cu elevii.Sper ca parteneriatul va continua si in anul scolar care ne bate la usa.Am invatat multe de la voi si sper v-am castigat de prieteni.
Va doresc numai satisfactii si impliniri in anul scolar viitor!

Prietenia, fie ea si virtuala, ne-a unit in aceste zile de colaborare, atat pe noi, cadrele didactice coordonatoare, cat si pe copiii implicati!
Speram sa avem si alte ocazii in care prietenia noastra sa ne uneasca.
Mult succes in noul an scolar!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Mesajde mihaela_j65 » 31 Aug 2007, 10:01

Proiectul E-Vacanta se apropie de sfarsit. Am invatat lucruri minunate atat noi cat si copiii, ne-am facut prieteni noi cu care speram sa colaboram si mai departe.
Am avut ca parteneri 6 scoli:
Şcoala „Nicolae Titulescu” Constanţa
Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Lugoj, jud. Timiş
Şcoala Nr. 2 “Ştefan cel Mare“ Piscu, jud.Galaţi
Şcoala „Gh. Maier” Unirea, jud. Alba
Şcoala Nr.7 Piteşti , jud Argeş
S.A.M. Tătăruşi jud. Iaşi
Contractele de parteneriat se gasesc pe site-ul nostru www.evacanta.z1.ro la: http://www.evacanta.z1.ro./pagini/contract.htm
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde fenesan » 31 Aug 2007, 12:07

O plecaciune in fata dumneavoastra, oameni minunati, care ne-ati provocat, ne-ati incantat si ne-ati invatat lucruri noi! Un an scolar plin de impliniri si zile senine si frumoase, la fel ca trandafirul ce ne-a umplut sufletul cu bucurie!
Cu respect,
Fenesan Teodora
fenesan
 
Mesaje: 40
Membru din: 27 Ian 2007, 20:36

Mesajde unicu » 31 Aug 2007, 12:36

Multumim pentru vorbele de suflet, spuse din suflet!
Trecand saptamana trecuta prin Unirea jud. Alba, gandul ne-a fugit imediat catre cele doua scoli din proiectul E-Vacanta!
In fata scolii dv, "Avram Iancu" am zabovit cateva clipe si ne-am bucurat sa stim ca-n acea cladire minunata muncesc oameni minunati!
Am incercat sa gasim apoi cladirea Scolii "Gh. Maier", dar, banuim ca se afla pe o alta strada, decat DN Alba Iulia - Cluj!
Mult succes. oameni buni!
PS Un lucru ne-a facut sa fim mandri de acest pamant romanesc, numit ARDEAL...prezenta tricolorului romanesc! (la toate institutiile si chiar la casele oamenilor)
Bravo ardelenilor!
Va iubim si va respectam!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Mesajde domar » 31 Aug 2007, 18:20

Multumim pentru aprecieri si pentru"premiu".Consider ca si dumneavoastra ati realizat activitati remarcabile cu elevii si cred, datorita materialelor publicate, ca ati avut si o vacanta"de vis".
Propunerea de colaborare ramane valabila in continuare pentru ca imi doresc sa reliefez faptul ca si scolile de la tara, cu posibilitati modeste, pot face lucruri deosebite daca li se ofera o sansa.
Mult succes in noul an scolar !
domar
 
Mesaje: 103
Membru din: 12 Mar 2006, 08:57

Mesajde nada » 31 Aug 2007, 23:15

In pagina scolii, rubrica Alte date, poate fi gasita descrierea activitatilor din acest proiect.
Mult succes tuturor participantilor si un an scolar plin de realizari.
Iordanita Dodita
"Ca sa fii dascalul altora, trebuie sa fi fost tu insuti ucenic multa vreme" proverb latin

http://scoli.didactic.ro/scoala_gimnazi ... are_piscu/
Avatar utilizator
nada
 
Mesaje: 317
Membru din: 22 Ian 2006, 22:28
Localitate: Piscu - Galati

Mesajde unicu » 01 Sep 2007, 01:59

nada scrie:In pagina scolii, rubrica Alte date, poate fi gasita descrierea activitatilor din acest proiect.
Mult succes tuturor participantilor si un an scolar plin de realizari.
Iordanita Dodita

Sincere felicitari, Nada!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Mesajde unicu » 01 Sep 2007, 02:01

Declaram si noi incheiate activitatile din cadrul proiectului E-Vacanta.
Concluziile pot fi accesate pe http://evacanta.z1.ro/!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Mesajde leu » 01 Sep 2007, 08:09

Va rugam vizitati pagina scolii noastre unde la rubrica " proiecte" gasiti descrise activitatile desfasurate
http://scoli.didactic.ro/scoala_general ... ier_unirea
Toate cele bune!
Danuta Periat
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde mihaela_j65 » 01 Sep 2007, 10:30

leu scrie:Va rugam vizitati pagina scolii noastre unde la rubrica " proiecte" gasiti descrise activitatile desfasurate
http://scoli.didactic.ro/scoala_general ... ier_unirea
Toate cele bune!
Danuta Periat

Am intrat pe site-ul scolii voastre si am gasit activitatile desfasurate in acest proiect. Ne-a placut ce am vazut. Felicitari!
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde mihaela_j65 » 01 Sep 2007, 10:52

Am vizitat site-urile scolilor partenere si nu numai. Am vazut concluziile activitatilor desfasurate. Au fost realizate lucruri minunate! Pacat ca s-a incheiat, insa speram sa continuam tot impreuna!
Multumim inca o data si va uram tuturor mult succes!
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde ccccc » 01 Sep 2007, 15:21

Ati avut o vacanta PLINA, insa efortul va este rasplatit de realizari. Sincere felicitari pentru toate materialele postate! Ne-a placut sigla pe care ati realizat-o (felicitari elevului!) si ne-am permis sa o folosim si noi in pagina de rezumat a proiectului nostru. :oops:
Va dorim un an scolar nou incununat de succese!
ccccc
 
Mesaje: 108
Membru din: 04 Iul 2007, 18:51

Mesajde unicu » 01 Sep 2007, 19:25

Utilizarea siglei propusa de noi ne onoreaza!
Ne bucuram ca v-a placut!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

mesaj

Mesajde sam_tatarusi » 01 Sep 2007, 21:19

Felicitari pentru ceea ce ati realizat. Pentru mine au fost adevarate modele. Am vazut ca ati oferit cu generozitate sigla . Am folosit-o si eu la albumele foto 1,2,3,4,5,6 postate pe Didactic.ro/discipline/diverse.
Va doresc un an scolar plin de satisfactii. Cu cele mai alese sentimente.
vasile_amarie@yahoo.fr
sam_tatarusi
 
Mesaje: 26
Membru din: 07 Aug 2007, 17:14

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Proiecte de vacanta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori