licenta

Discutii despre examenele elevilor si examenele cadrelor didactice

licenta

Mesajde corina_n_roxana » 29 Iul 2009, 15:06

buna,anul acesta imi sustin exam de licenta.pana in acest mom nimeni nu ne-a spus concret ce anume treb. sa facem,cu ce sa incepem, cum treb. sa finalizam, ce tb. sa contina lucrarea noastra.....stiu doar ca treb. sa fac proiectul si sa-l sustin.imi treb.si mie un model...tema m-am gandit sa fie"Pedagogia,arta sau stiinta....daca ma puteti ajuta cu recomandari de bibliografie,orice....va multumesc!
[/url]
corina_n_roxana
 
Mesaje: 1
Membru din: 29 Iul 2009, 14:46

Mesajde felixmunteanu » 14 Aug 2009, 11:22

La facultatea noastra sunt postate pe site urmatoarele: profesori coordonatori, teme, referinte bibliografice, ghid de redactare. Cred ca asa ar trebui sa fie peste tot.
Tema pe care ai propus-o nu mi se pare potrivita pentru o lucrare de licenta, e ceva general, teoretic. Tu trebuie sa alegi ceva care permite aplicatii la clasa: exercitii, jocuri, teste.
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Mesajde elenatare_elenatare » 03 Sep 2009, 20:42

buna eu am terminat anul acesta tot P.I.P dar noi am avut de ales la ce materie si ce coordonator sa ne luam lucrarea.Profesorul respectiv dupa ce o sa iti alegi tema o sa te ajute cu materiale nu te consuma de acum
elenatare_elenatare
 
Mesaje: 16
Membru din: 29 Mai 2008, 10:29


Înapoi la Examene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori