Licee de muzica

Licee de muzica

Mesajde elena_elena » 16 Sep 2007, 20:16

Salutare! M-am gandit sa deschid un topic pentru profii de la liceele de muzica si arte plastice in care sa ne ajutam reciproc cu planificari si alte materiale. Eu as avea nevoie de un model pentru istoria muzicii gimnaziu, optional. Va doresc mult succes in anul acesta!
elena_elena
 
Mesaje: 14
Membru din: 13 Oct 2006, 23:25

Mesajde ajumuga » 06 Oct 2007, 23:26

Buna seara!
Si eu lucrez tot intr-un liceu de muzica,asa ca, bucuroasa de topic.
Noi la gimnaziu avem un optional asemanator, nu-i mai stiu denumirea,e ceva despre compozitori.
Ma pot interesa ce fac concret acolo.
ajumuga
 
Mesaje: 13
Membru din: 04 Oct 2007, 21:05

optional

Mesajde elena_elena » 07 Oct 2007, 11:07

Ma bucur ca mi-ai rapuns, cam asa ceva o sa fac si eu dar mi-ar prinde bine un schimb de experienta:)
elena_elena
 
Mesaje: 14
Membru din: 13 Oct 2006, 23:25

Mesajde ajumuga » 15 Oct 2007, 22:25

Nu am apucat sa intreb, am fost pana peste cap zilele acestea,ma ocup de achizitia de instr. muzicale, licitatie online...etc,nimeni in scoala nu stia cum sa faca asa ceva(ma refer la servicii: contabilitate,sectretariat...etc, asa ca am decis sa invat eu,ca altfel pierdea scoala banii alocati :( )
Maine are fiu-miu teorie si cor cu colega care preda asa ceva,asa ca sper sa nu uit sa intreb, tine-mi pumnii sa fie cuminte piciul ca sa nu-mi uit vorba (e cam miscaret,auz absolut...pasiune pt teorie si alte cele...compozitie,dirijat si o dispera pe profa, ce-mi aud urechile dupa ora de teo.... :oops: )
Unde esti,la ce liceu?Daca poti sa scri... poate mai schimbam pareri.
ajumuga
 
Mesaje: 13
Membru din: 04 Oct 2007, 21:05


Înapoi la Muzica si arte plastice

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori