LA MULTI ANI, ROMANIA!

Un loc unde va puteti felicita colegii, prietenii, utilizatorii didactic.ro

Mesajde live » 02 Dec 2006, 01:19

silverstar scrie:Nici nu m-am gandit la o reactie asta-seara. Maine, poimaine trebuie sa fie, nu poate ramane asa. Pe urma chiar ne iau de prosti si or sa ne manjeasca cu mizeria lor morala toate sarbatorile sfinte pentru noi.

Se pare că UDMR-ul e tare necăjit, pentru că ne apropiem de momentul intrării în UE şi nu s-a rezolvat problema autonomiei.
trăiesc, iar asta îmi ocupă toată viaţa...
Avatar utilizator
live
 
Mesaje: 218
Membru din: 08 Sep 2006, 13:25

Mesajde silverstar » 02 Dec 2006, 08:18

Oare ei chiar credeau ca pot obtine asa ceva? Inseamna ca au minte de copii de gradinita! Da' noi n-avem tara de-mpartit!
PS: Pana dupa pranz voi fi la parastas de 40 de zile pentru matusa mea.
Avatar utilizator
silverstar
 
Mesaje: 483
Membru din: 08 Sep 2006, 17:12

Mesajde oreste » 02 Dec 2006, 12:28

Am urmarit la stirile de aseara de la antena1 cum ca greseala s-ar fi datorat unei secretare care nu ar fi stiut ce fel de panglica se foloseste la astfel de ocazii. (ori nu a stiut ori nu a vrut sa stie!) Numai ca astfel de greseli nu se fac de ziua nationala a unui stat. RUSINE SA LE FIE!
Avatar utilizator
oreste
 
Mesaje: 1147
Membru din: 17 Iul 2006, 11:23

Mesajde live » 02 Dec 2006, 14:13

oreste scrie:Am urmarit la stirile de aseara de la antena1 cum ca greseala s-ar fi datorat unei secretare care nu ar fi stiut ce fel de panglica se foloseste la astfel de ocazii. (ori nu a stiut ori nu a vrut sa stie!) Numai ca astfel de greseli nu se fac de ziua nationala a unui stat. RUSINE SA LE FIE!

Tot din greaşeală au şi comentat ce au comentat? :mrgreen:
trăiesc, iar asta îmi ocupă toată viaţa...
Avatar utilizator
live
 
Mesaje: 218
Membru din: 08 Sep 2006, 13:25

Mesajde oreste » 04 Dec 2006, 13:43

LA MULTI ANI celor ce isi sarbatoresc azi ziua de nastere.
Avatar utilizator
oreste
 
Mesaje: 1147
Membru din: 17 Iul 2006, 11:23

Anterior

Înapoi la Urari de sarbatoare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori