Fotografie educationala

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Fotografie educationala

Mesajde vivi » 14 Iul 2004, 20:41

Echipa Didactic.ro se bucura sa anunte infiintarea unei timide sectiuni de fotografie educationala.

Acolo puteti propune fotografii ilustrative pentru lectiile dumneavoastra, dar si orice alte fotografii care au legatura cu scoala si domeniul educatiei (tabere, excursii, scoala, portrete, etc).

Se accepta doar fotografiile originale, facute de cei care le propun.
Octavian Costache
Avatar utilizator
vivi
 
Mesaje: 188
Membru din: 22 Oct 2003, 10:34

Mesajde efodorean » 27 Aug 2004, 10:18

:P La sugestia dv.am intrat pe www.badorgood.com si www.fotografie.ro
si trebuie sa recunosc ca am cutreierat vreo 5 ore printre forografii deosebit de bine realizate.
Ma voi "perfectiona",voi cauta sa realizez si eu fotografii demne de a fi postate si acolo.
Multumesc pentru adrese si cu permisiunea dv.le recomand si colegilor interesati,daca nu le cunosc deja.
Ecaterina Fodorean
efodorean
 
Mesaje: 2530
Membru din: 04 Aug 2004, 07:00
Localitate: Cluj-Napoca

Mesajde mariro » 29 Aug 2004, 16:24

Multumim de adrese! M-am deconectat si eu privind foarte multe din fotografiile existente! :lol:
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

fotografie

Mesajde carmenica » 29 Aug 2004, 16:43

Am accesat adresele propuse si pot declara ca intr adevar o imagine valoreaza mai mult decat o mie de cuvinte. Regret ca nu am si eu un aparat digital personal, performant pentru a putea realiza fotografii artistice. Poate pe viitor.
Promovarea imaginii este foarte importanta in orice domeniu.
Avatar utilizator
carmenica
 
Mesaje: 131
Membru din: 04 Aug 2004, 22:36
Localitate: Suceava

Mesajde vasile » 19 Sep 2004, 22:54

Conform regulamentului concursul de fotografie s-a terminat!!!! Mai putem posta si alte fotografii?

Vasile Miclaus
Vasile Miclaus Sc nr. 7 Timisoara
vasile
 
Mesaje: 32
Membru din: 07 Noi 2003, 15:14

Mesajde emil » 20 Sep 2004, 08:05

vasile scrie:Conform regulamentului concursul de fotografie s-a terminat!!!! Mai putem posta si alte fotografii?

Vasile Miclaus


Nimic nu te impiedica sa mai postezi fotografii.
Noi vom face jurizarea pana la data anuntata, dar competitia va continua.
Esti invitatul nostru!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori