formare corp experti

Discutii legate de invatamantul romanesc, cum este acum si cum ar trebui sa fie.

formare corp experti

Mesajde nadacam » 13 Feb 2011, 22:18

Stie cineva care sunt criteriile pe baza carora se va forma corpul de experti din care vor fi selectati cei care vor ocupa functiile de conducere ? Cand si cine va decide acest lucru?Multumesc
nadacam
 
Mesaje: 12
Membru din: 29 Apr 2007, 19:00

Re: formare corp experti

Mesajde andre2 » 13 Iun 2012, 17:52

Buna ziua! Poate ma ajuta cineva. Doresc sa ma inscriu in corpul de experti ,dar inca nu am finalizat programul de formare in domeniul managementului educational. Pot depune dosarul cu adeverinta din care reiese ca sunt inscrisa la un astfel de curs? REPET CURSUL NU SE FINALIZEAZA PANA LA DATA DEPUNERII DOSARELOR . vA MULTUMESC
andre2
 
Mesaje: 14
Membru din: 11 Oct 2008, 23:30

Re: formare corp experti

Mesajde sportiv » 14 Iun 2012, 21:04

Cred ca pe la anul e bine! :D (dacă mai rămâne legea în vigoare). :mrgreen:
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău

Re: formare corp experti

Mesajde laurentziu_roshu » 17 Iun 2012, 21:44

andre2 scrie:Buna ziua! Poate ma ajuta cineva. Doresc sa ma inscriu in corpul de experti ,dar inca nu am finalizat programul de formare in domeniul managementului educational. Pot depune dosarul cu adeverinta din care reiese ca sunt inscrisa la un astfel de curs? REPET CURSUL NU SE FINALIZEAZA PANA LA DATA DEPUNERII DOSARELOR . vA MULTUMESC


DA ! La prima sesiune de admitere in corpul de experti, au fost admisi candidatii care inca nu aveau finalizat programul de formare in domeniul managementului educational, dar au depus dosarul cu adeverinta din care reiese ca sunt inscrisi la un astfel de curs.
laurentziu_roshu
 
Mesaje: 360
Membru din: 25 Apr 2006, 10:31


Înapoi la Scoala in Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator