Fisa evaluare pentru activitatea didactica

Discutii despre examenele elevilor si examenele cadrelor didactice

Fisa evaluare pentru activitatea didactica

Mesajde rofi3 » 11 Mar 2011, 18:41

Atasat puteti vizualiza fisa de evaluare necesara in cazul transferurilor si restrangerilor . Aceasta este aprobata in luna MArtie .
Fişiere ataşate
FISA%20DE%20EVALUARE%20ACTIVITATE%20METODICA%20STIINTIFICA.PDF
fisa evaluare
(1.03 MiB) Descărcat de 900 ori
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Fisa evaluare pentru activitatea didactica

Mesajde stefanavoicu » 15 Mar 2011, 22:01

Constat ca in aceasta fisa nu este punctata activitatea desfasurata cu elevii cu cerinte educative speciale.
stefanavoicu
 
Mesaje: 71
Membru din: 16 Mar 2004, 22:06

Re: Fisa evaluare pentru activitatea didactica

Mesajde carmencreanga » 15 Mar 2011, 22:17

Este punctata: capitolul V,punctul 2 nota c).
"Un om adevarat face binele fara a se gandi la urmari." (G. Calinescu)
Avatar utilizator
carmencreanga
 
Mesaje: 8598
Membru din: 01 Apr 2009, 17:05

Restrangere de activitate - ajutor formular

Mesajde mpetrescu » 19 Mar 2011, 12:17

buna ziua,

sunt titulara la o scoala din Bucuresti. In scoala va fi restrangere de activitate si noi ne facem toti dosare. Am nevoie de niste raspunsuri:

la sectiunile V.4 si V.5 ca si la celeleate sectiuni unde nu se precizeaza numarul de ani timp in care se iau in considerare documentele, cat timp sunt ele valabile? oricat - cum se intampla cu facultatea/studiile?

am participat cu elevii la activitati extra-scolare (vizitare muzeu, zilele portilor deschise) - acestea la ce subpunct se inacdreaza?

am participat la sesiuni de comunicare stiintifica pe diverse nivele(national, international). Pe langa diploma mi s-a publicat lucrarea in cartea/CD-ul evenimentului? acestea la ce sectiune ar trebui incadrate?

Multumesc- astept raspuns cat mai urgent, sunt foarte stresata de acest eveniment.

Se stie daca de la anul vom fi doar titulari pe scoala? sau tot pe invatamant ca si pana acum?

P.S tastatura mea nu prea mai functioneaza bine, cer scz de eventuale greseli de typo.
mpetrescu
 
Mesaje: 1
Membru din: 19 Mar 2011, 12:04

Re: Fisa evaluare pentru activitatea didactica

Mesajde brbcrisss » 03 Iun 2012, 02:22

Buna seara,
Ma numesc Cristina si am o intrebare in legatura cu fisa de autoevaluare pe care trebuie sa o intocmesc pentru licenta la pedagogie, primul modul. ce intelegeti prin autoevaluarea activitatii in contextul practicii pedagogice?si ce trebuie sa cuprinda. Va multumesc anticipat!
brbcrisss
 
Mesaje: 1
Membru din: 03 Iun 2012, 02:08

Re: Fisa evaluare pentru activitatea didactica

Mesajde viocro » 03 Iul 2012, 13:32

Asta chiar trebuia să vă explice profesoara sau, dacă aţi lipsit în ziua când a explicat, rugaţi o colegă.
Dacă însă aveţi de completat o fişă, apoi scrieţi în fiecare rubrică ce anume se cere. Scrieţi ce aţi făcut. Pur şi simplu! Cine nu este student nu prea ştie ce anume doriţi. Eventual, postaţi fişa aici şi poate ne vine câte o idee, dar vă sfătuies să încercaţi şi o să vedeţi că veţi reuşi.
Succes!
viocro
 
Mesaje: 423
Membru din: 27 Feb 2008, 19:30


Înapoi la Examene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron