Europa, la multi ani!

Mesajde simonaandronesi » 07 Mai 2006, 01:40

Eu abia m-am inscris in acest proiect, dar incerc sa trimit si eu materialele. pana pe 11 mai trebuie sa fie la dvs? Dar pe site-ul cu Spring Day, care este data limita? :? :?
simonaandronesi
 
Mesaje: 41
Membru din: 09 Apr 2006, 01:13
Localitate: Bistrita

Europa, la multi ani!

Mesajde dddddd » 08 Mai 2006, 21:12

simonaandronesi scrie:Eu abia m-am inscris in acest proiect, dar incerc sa trimit si eu materialele. pana pe 11 mai trebuie sa fie la dvs? Dar pe site-ul cu Spring Day, care este data limita? :? :?

Pentru proiect trebuie pana in 11 mai, in Spring Day, raportul se poate insera pana in 15 iunie.
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Mesajde cris_flor_m » 09 Mai 2006, 10:07

Doamna dd, v-am trimis fotografii cu / copiii si lucrarile lor.Alaturi de mine a fost si colega Minut Tereza.V-am trimis mai multe, aveti ce alege. Unele nu fac obiectul, le-am trimis doar pt a vedea cum am amenajat noi coltul european din clasa si din gradinita.Alegeti mesajul cel mai scurt, celalalt l-am trimis doar pentru a va destinde.
Pe curand.Cristina M.
cris_flor_m
 
Mesaje: 401
Membru din: 20 Ian 2006, 09:32

Mesajde cris_flor_m » 10 Mai 2006, 19:39

Doamna dd, stiu ca sunteti foarte ocupata, dar as dori sa stiu daca ati primit materialele de la mine.Am incercat sa iau leg cu dvs. si prin mail si mp.Va multumesc!
Cristina M.
cris_flor_m
 
Mesaje: 401
Membru din: 20 Ian 2006, 09:32

Mesajde catadeli35 » 11 Mai 2006, 17:56

Acelasi lucru vroiam sa va intreb si eu.Am trimis materialele si nu stiu daca le-ati primit.Va multumesc pentru propunerea pe care a-ti avut-o in legatura cu acest proiect.Am avut o saptamana superba.
catadeli35
 
Mesaje: 161
Membru din: 25 Oct 2005, 20:29

pt d-na Dorina

Mesajde daneza2168 » 12 Mai 2006, 16:40

Draga Dorina , ai primit e-mailul de la mine ? Daca da da-mi un semn de viata . M-am chinuit putin sa-l trimit dar sper ca a ajuns. Te felicit inca o data pt .aceasta idee.
daneza2168
 
Mesaje: 13
Membru din: 15 Sep 2005, 14:39

Europa, la multi ani!

Mesajde dddddd » 12 Mai 2006, 19:25

Va multumesc tuturor pentru materialele trimise. Azi am raspuns celor care mi-au trimis materiale. In 3-4 zile sper sa termin posterul si o sa-l trimit tuturor prin mail.
Sper sa realizam impreuna o "diversitate interculturala prin imagini".
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Europa, la multi ani!

Mesajde dddddd » 19 Mai 2006, 19:14

Proiectul demarat s-a incheiat si vreau sa multumesc tuturor colegelor pentru contributia la acest proiect. Posterul s-a realizat , este afisat la Gradinita cu P.N.Nr.17, Alba Iulia unde este aproape zilnic vizitat de prescolari, scolari,cadre didactice si parinti.
Incepand de maine o sa incep sa trimit Evaluarea proiectului si posterul pe care l-am facut si la dimensiune de A3, tuturor gradinitelor participante{veti primi doua fisiere}
Posterul pe care-l primiti il puteti copia pe CD si sa-l scoateti la o imprimanta color la dimensiunea A3. Colegele din Alba Iulia asa au procedat si l-au afisat fiecare in gradinita.
Azi am publicat Evaluarea proiectului la Invatamant prescolar, sectiunea Diverse.
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Mesajde emese_d » 19 Mai 2006, 20:49

FELICITARI !!!!!
Am primit posterul si materialul despre evaluarea proiectului. Multumesc frumos!
A fost o experienta placuta sa colaborez cu dumneavoastra, sper sa continuam si cu alte proiecte. Va doresc multa sanatate, numai bine tuturor!
emese_d
 
Mesaje: 273
Membru din: 03 Feb 2006, 22:43
Localitate: Brasov

Ziua Europei a trecut , acum Elenelor , la multi ani!

Mesajde dddddd » 20 Mai 2006, 13:58

De cand sunt pe didactic .ro am cunoscut multe Elene, colege deosebite. Cu ocazia Zilei Numelui Lor , gandul meu se indreapta spre Ele, pe care le cunosc numai din activitatea lor frumoasa, dorindu-le sanatate ,realizari profesionale si familiale deosebite si multa fericire alaturi de cei dragi.
La multi ani !
Cu prietenie, Dorina Dan
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Mesajde gycsilla » 20 Mai 2006, 19:25

Am primit posterul. Va felicit, este foarte frumoasa. Multumesc pentru posibilitatea de a participa, GyĂśrgy Csilla
gycsilla
 
Mesaje: 5
Membru din: 29 Apr 2006, 23:48

Mesajde cris_flor_m » 21 Mai 2006, 16:06

Mi-a parut nespus de rau cand m-am uitat pe materialul trimis si nu am vazut si gradinita mea acolo.Am trimis materialele nu o data ci de doua ori, pt ca aveam impresia ca nu ajung la destinatie si chiar asa a fost. Regret foarte mult, am vrut in primul rand sa fiu si eu alaturi de ddddd in proiectul propus, dar si pentru ca mi-a facut mare placere, am fost incantata de idee. Am incercat in toate modurile posibile sa aflu daca ati primit ce v-am trimis, d-na dddd, dar nu mi-ati raspuns, nici pe forumul didactic, nici pe cel de la gradinita.Cred ca am gresit eu cu ceva, imi cer scuze daca e asa. Acum sunt suparata, e ca si cum as fi primit o nota proasta! Asta e!
Va felicit pentru proiectul dvs. ca si pt. tot ce faceti, d-na dddd! Sunteti un model pentru noi toate!
Cristina M.
cris_flor_m
 
Mesaje: 401
Membru din: 20 Ian 2006, 09:32

Mesajde dddddd » 21 Mai 2006, 17:09

cris_flor_m scrie:Mi-a parut nespus de rau cand m-am uitat pe materialul trimis si nu am vazut si gradinita mea acolo.Am trimis materialele nu o data ci de doua ori, pt ca aveam impresia ca nu ajung la destinatie si chiar asa a fost. Regret foarte mult, am vrut in primul rand sa fiu si eu alaturi de ddddd in proiectul propus, dar si pentru ca mi-a facut mare placere, am fost incantata de idee. Am incercat in toate modurile posibile sa aflu daca ati primit ce v-am trimis, d-na dddd, dar nu mi-ati raspuns, nici pe forumul didactic, nici pe cel de la gradinita.Cred ca am gresit eu cu ceva, imi cer scuze daca e asa. Acum sunt suparata, e ca si cum as fi primit o nota proasta! Asta e!
Va felicit pentru proiectul dvs. ca si pt. tot ce faceti, d-na dddd! Sunteti un model pentru noi toate!
Cristina M.

Regret Cris, dar te rog spune-mi care este gradinita si localitatea sa vad unde am gresit . Vreau sa mai verific inca o data, sper sa nu mai fie si alte surprize neplacute.
Acum mi-am verificat din nou mesajele, am inca totul in calculatorul meu si nu apari cu nici un mesaj. Dar te rog inca o data sa-mi spui localitatea si gradinita. Acesta a fost punctul meu de control pentru a nu pierde nici un mesaj.
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Mesajde catadeli35 » 21 Mai 2006, 19:57

Am primit si eu posterul.Va multumesc foarte frumos,este superb.Abia astept maine sa vad reactia tuturor celor implicati.Eu simt ca ,,am prins aripi,,.Va multumesc inca o data.
catadeli35
 
Mesaje: 161
Membru din: 25 Oct 2005, 20:29

Mesajde dddddd » 22 Mai 2006, 18:46

cris_flor_m scrie:Mi-a parut nespus de rau cand m-am uitat pe materialul trimis si nu am vazut si gradinita mea acolo.Am trimis materialele nu o data ci de doua ori, pt ca aveam impresia ca nu ajung la destinatie si chiar asa a fost. Regret foarte mult, am vrut in primul rand sa fiu si eu alaturi de ddddd in proiectul propus, dar si pentru ca mi-a facut mare placere, am fost incantata de idee. Am incercat in toate modurile posibile sa aflu daca ati primit ce v-am trimis, d-na dddd, dar nu mi-ati raspuns, nici pe forumul didactic, nici pe cel de la gradinita.Cred ca am gresit eu cu ceva, imi cer scuze daca e asa. Acum sunt suparata, e ca si cum as fi primit o nota proasta! Asta e!
Va felicit pentru proiectul dvs. ca si pt. tot ce faceti, d-na dddd! Sunteti un model pentru noi toate!
Cristina M.


Cris imi pare rau ,am verificat din nou, eu nu am gresit, de la tine nu am primit materiale. Nu fii suparata , vom colabora cu alta ocazie.
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori