dupa cit timp apare postat un topic?

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

dupa cit timp apare postat un topic?

Mesajde d_andreea » 17 Feb 2009, 00:48

m-am inscris astazi pe site, am postat un topic pe forum la sectiunea invatamint prescolar, am primit confirmarea ca mesajul meu a fost trimis.....si...nimic....nici acum dupa 6 ore nu a aparut postat topicul meu...ce se intimpla?
d_andreea
 
Mesaje: 1
Membru din: 16 Feb 2009, 15:51

Re: dupa cit timp apare postat un topic?

Mesajde emil » 17 Feb 2009, 00:51

d_andreea scrie:m-am inscris astazi pe site, am postat un topic pe forum la sectiunea invatamint prescolar, am primit confirmarea ca mesajul meu a fost trimis.....si...nimic....nici acum dupa 6 ore nu a aparut postat topicul meu...ce se intimpla?

Topicul creat de dvs. trebuie sa apara instantaneu. Va rog sa repetati operatiunea cu atentie.

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde webmaster » 17 Feb 2009, 01:26

Daca va referiti la mesajul cu caracter publicitar pe care l-ati publicat, acesta a fost sters de catre mine. Consultati va rog regulamentul, nu acceptam mesaje in numele organizatiilor si companiilor si reclamele in general. Multumim pentru intelegere.
Avatar utilizator
webmaster
Site Admin
 
Mesaje: 316
Membru din: 17 Iul 2006, 17:24


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori