diploma www.didactic.ro

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

diploma www.didactic.ro

Mesajde adumitrescu » 16 Feb 2006, 18:12

Comunitatea www.didactic.ro vă răsplăteşte pentru contribuţia adusă la îmbogăţirea acestui spaţiu virtual.
Toţi utilizatorii care au contribuit de-a lungul timpului cu mai mult de 20 de materiale, dintre care cel puţin 5 materiale cu scop didactic (lecţii, teste), vor primi o diplomă ce le atestă efortul. Aceasta se poate accesa din profilul personal (http://www.didactic.ro/index.php?cid=contulmeu), după logare, doar dacă îndepliniţi condiţiile.

Imagine

Diploma este in format PDF şi necesită descărcarea programului Adobe Acrobat Reader.
adumitrescu
Site Admin
 
Mesaje: 212
Membru din: 28 Noi 2005, 18:41
Localitate: Bucuresti

Mesajde mariro » 16 Feb 2006, 19:01

Va multumesc din suflet pentru frumoasa si mult pretioasa diploma pentru mine! :P Am descarcat-o pe calculator si inca nu ma pot opri din admiratie! Sunt tare emotionata si nici nu stiu cum sa va multumesc pentru munca dumneavoastra, a celor ce faceti acest site sa functioneze! Va doresc multa sanatate si realizari minunate toata viata!
Numai bine!
Inv. Popov Maricica- Scoala Nr. 30 "Aurel Vlaicu"- Galati
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Mesajde muntenita_c » 16 Feb 2006, 19:38

Vă mulţumesc din suflet pentru diplomă.Nu mă aşteptam la aşa ceva. Sunt foarte entuziasmată! :lol:
muntenita_c
 
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2006, 19:59

Multumiri

Mesajde sfetnicul » 16 Feb 2006, 20:50

Frumoasa diploma!

Frumoasă răsplată pentru cei ce muncesc!

Mulţumesc, Domnule Onea. E o dovadă că între didactic.ro şi utilizatori activi se naşte o legătură indestructibilă.

N-aş exagera cu mult dacă aş spune că didactic.ro tinde să semene cu o mare familie!

SFetnicul, emoţionat.
* * *
Invatatorul trebuie sa fie sfetnicul Mariei Sale Elevul.
Avatar utilizator
sfetnicul
 
Mesaje: 480
Membru din: 12 Mar 2005, 18:25
Localitate: Bacau, Romania

Mesajde gina » 16 Feb 2006, 20:58

Nu este inca 1 Martie, dar diploma este un martisor minunat! :lol: va multumesc! :lol:
gina
 
Mesaje: 1040
Membru din: 24 Sep 2004, 17:20
Localitate: Bucuresti

Mesajde doina_barsan » 16 Feb 2006, 20:58

Felicitari administratorilor pentru ideea cu DIPLOMA, mai ales ca fiecare utilizator poate sa si-o descarce de pe site si nu mai trebuie sa astepte sa-i fie trimisa.
Este si foarte frumos realizata (ca design :P )
Inca nu m-am saturat privind-o...
Poate maine reusesc s-o printez color ca sa o pot admira mai bine :P
Mi-ati facut o mare bucurie pe ziua de azi.
Avatar utilizator
doina_barsan
 
Mesaje: 1710
Membru din: 01 Iun 2005, 20:56
Localitate: Bucuresti

Mesajde efodorean » 16 Feb 2006, 21:33

MULTUMESC pentru DIPLOMA , in numele meu si al colegelor mele:Cristina Chifor, Simona Suciu, Ana Tautan , Ioana Campean , Adina Sita si Reghina Liscan , care nu au inca internet acasa , dar viziteaza didactic.ro ca utilizator activ.

Ecaterina Fodorean

P.S.-Cand vor vedea diplomele,si celelalte colege ale mele se vor mobiliza si atunci zestrea didactic-ului se va imbogati cu materiale valoroase, spre folosul celor interesati.
efodorean
 
Mesaje: 2530
Membru din: 04 Aug 2004, 07:00
Localitate: Cluj-Napoca

Mesajde mirela-barcan » 16 Feb 2006, 22:45

Multumesc! E o mare onoare pentru mine. Ideea e super!
Sunt foarte incantata sa constat ca datorita acestui site am prieteni noi in toata Romania, oameni de mare calitate, de la care nu am decat de invatat.
Felicitari administratorilor si la cat mai multe idei stralucite in continuare!

inv. Mirela Barcan - Scoala nr. 18 Galati
Avatar utilizator
mirela-barcan
 
Mesaje: 249
Membru din: 03 Ian 2005, 22:03

Mesajde matrescu » 16 Feb 2006, 23:57

Mărturisesc, că de mai multe ori, am avut intenţia să "vorbesc", dar emoţiile, nu m-au slăbit, nici acum, dar totuşi trebuie să încerc:
DIPLOMA primită,depăşeşte orice închipuire, este un TROFEU oferit cu mult respect, pentru cei care, aş spune, efectiv îndrăgesc Didactic.ro.
Acum ştiu, cui să mulţumesc pentru tot!

Iertaţi-mi emoţiile!
"Tomorrow will be another day"
- Pe aripile vântului -
matrescu
 
Mesaje: 93
Membru din: 19 Mar 2005, 14:01
Localitate: Botosani

Mesajde condurachi_i » 20 Feb 2006, 23:32

...mii de multumiri...!!!
"Intelept este acela care traieste in fiecare zi ca si cum in fiecare zi si in fiecare ceas ar putea sa moara." (Quevedo)
Avatar utilizator
condurachi_i
 
Mesaje: 304
Membru din: 24 Feb 2004, 18:23
Localitate: Constanta

Diploma

Mesajde dddddd » 24 Feb 2006, 23:04

Multumesc mult, sunt incantata de diploma, a fost o surpriza placuta! :P
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Multumesc, DIDACTIC!

Mesajde sorana » 25 Feb 2006, 21:01

:D
Ultima oară modificat de sorana pe 29 Oct 2009, 22:09, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
sorana
 
Mesaje: 1337
Membru din: 07 Oct 2005, 23:58
Localitate: Alba Iulia

Mesajde camy_csc » 26 Feb 2006, 21:30

MULTUMESC <<DIDACTIC>>!!!
ACEST LUCRU NU FACE ALTCEVA DECAT SA MA STIMULEZE IN ACTIVITATEA CE URMEAZA.
E UN MINUNAT MARTISOR, SPECIAL, MUNCIT. :P
camy_csc
 
Mesaje: 53
Membru din: 26 Mai 2005, 21:43

Mesajde crystynadima » 27 Feb 2006, 21:58

Surpriza a fost atât de mare încât nu pot să descriu multitudinea de emoţii ce s-au ascuns în spatele nodului din gât. Am să încerc să aplic şi eu la clasă această manieră de recompensare neanunţată. Efectul este garantat! Multumesc şi fiţi siguri că nu veţi scăpa de mine prea curând!
Avatar utilizator
crystynadima
 
Mesaje: 8
Membru din: 12 Dec 2004, 07:46

Mesajde teo_ellla » 27 Feb 2006, 22:23

Multumiri pentru diploma. Asta da surpriza. Nimeni nu s-a gandit ca posteaza materiale ca sa fie evidentiat. Faceti sa se sudeze o mare familie, cea a cadrelor didactice si meritati toate laudele si diplomele din lume. Continuati tot asa, iar noi stim ca ne putem bizui pe www. didactic. ro ori de cate ori avem nevoie.
Virginia
teo_ellla
 
Mesaje: 71
Membru din: 13 Dec 2004, 01:22

Următorul

Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori