DIABET!!! si ex de bac!

multumesc!

Mesajde anaelena » 29 Iun 2007, 22:26

multumesc tuturor pentru suport!
ma asteptam ca zilele acestea de bac sa fie zile foarte dificile pentru noi- sunt zile frumoase si pline de bucurie, fata mea este o invingatoare si ma bucura si mai mult la fiecare examen.
a venit vesela si de la romana scris. :) mai mult, si-a gestionat glicemiile cu mare maiestrie, mai bine decat in situatii obisnuite!
poate ma ajutati sa facem mai mult pentru copiii in situatia ei- suportul de orice fel, mai ales informational, face o mare diferenta pentru cei cu diabet.
daca stiti in preajma dumneavoastra persoane care au aceeasi problema, spuneti-le ca ne putem intalni pe forum: http://diabet.jconserv.net.


sunt fericita de bacul asta! :)

anaelena
http://diabet.jconserv.net
anaelena
 
Mesaje: 9
Membru din: 12 Iun 2007, 07:02

Mesajde anaelena » 30 Iun 2007, 01:12

ina.... pe fetita mea o cheama ina. :)
coincidente......
..??? :)
anaelena
 
Mesaje: 9
Membru din: 12 Iun 2007, 07:02

Mesajde cristyna » 30 Iun 2007, 11:21

Felicitariii!!!! Eram convinsa ca va reusi :D
"Să formezi o echipă este doar începutul, să rămâi împreună este progresul, să lucrezi împreună este succesul"

Henry Ford
Avatar utilizator
cristyna
 
Mesaje: 427
Membru din: 06 Apr 2005, 22:59
Localitate: Timisoara

Mesajde elenapop » 30 Iun 2007, 18:56

Soara mea are diabet de 24 de ani.
Face insulina de 2 ori pe zi, deci va inteleg ingrijorarea. Si eu sunt mama si cred ca aveti o fiica puternica si deosebita. Incercati sa fiti mai increzatoare. Nu este singura persoana cu aceasta boala, din pacate sunt multe cazuri. Uneori transmitem grijile noastre in momente total nepotrivite. Cei care supraveghem la examen suntem in primul rand OAMENI. Cred ca dvs. trebuie sa fiti prima persoana care sa afirme:
"Fiica mea este cea mai grozava fetita de pretutindeni si are un noroc deosebit. Dumnezeu o iubeste intr-un mod separat pentru ca i-a pregatit o viata de vis, cu multi prieteni adevarati".
:P
elenapop
 
Mesaje: 25
Membru din: 03 Iul 2006, 15:44

Mesajde ela52 » 01 Iul 2007, 14:46

Succes în continuare la examene ! Vor fi multe, de fapt viaţa însăşi e un examen permanent . Eu sunt la cealaltă extremă faţă de fiica dv : sunt hipoglicemică . Uneori , e la fel de dificil .
ela52
 
Mesaje: 220
Membru din: 10 Ian 2006, 12:16

Mesajde cristyna » 08 Iul 2007, 23:04

Anaelena, cum a trecut fetita ta de examenul de bacalaureat?

Sper ca a trecut cu bine. Asteptam vesti :)
"Să formezi o echipă este doar începutul, să rămâi împreună este progresul, să lucrezi împreună este succesul"

Henry Ford
Avatar utilizator
cristyna
 
Mesaje: 427
Membru din: 06 Apr 2005, 22:59
Localitate: Timisoara

Anterior

Înapoi la Bacalaureat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron