Despre adeverinta si note

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Despre adeverinta si note

Mesajde optimista » 28 Iun 2008, 20:36

Adeverinta pe care am primit-o a fost o surpriza foarte placuta pentru care va multumesc. In ceea ce priveste notarea, sper ca daca am putintica rabdare voi primi note la toate materialele postate si, eventual, cateva observatii pentru a putea aduce imbunatatiri unor materiale.
Va doresc odihna activa tuturor si multa sanatate!
optimista
 
Mesaje: 2
Membru din: 20 Apr 2008, 18:35

Mesajde vor_cristina » 14 Iul 2008, 09:25

Multumesc administratorilor pentru adeverinta de membru trimisa. Este un site foarte bun de pe care poti invata multe activitati necesare in procesul educativ.
vor_cristina
 
Mesaje: 47
Membru din: 16 Iun 2008, 18:07

Adeverinta

Mesajde ionela_laura » 14 Iun 2009, 18:12

Buna ziua! Am primit si eu adeverinta, lucru care m-a bucurat foarte mult. Nu are insa stampila, ci doar semnatura domnului inspector. Este buna asa sau nu am stiut eu sa o descarc cu tot ce trebuia?
Stiti cumva daca se puncteaza la dosarul personal aceasta adeverinta? Va multumesc anticipat si astept cu mare interes un raspuns :!:
ionela_laura
 
Mesaje: 41
Membru din: 05 Mai 2009, 15:14

Re: Adeverinta

Mesajde emil » 15 Iun 2009, 00:27

ionela_laura scrie:Buna ziua! Am primit si eu adeverinta, lucru care m-a bucurat foarte mult. Nu are insa stampila, ci doar semnatura domnului inspector. Este buna asa sau nu am stiut eu sa o descarc cu tot ce trebuia?
Stiti cumva daca se puncteaza la dosarul personal aceasta adeverinta? Va multumesc anticipat si astept cu mare interes un raspuns :!:


Nu stampila da valoare documentului... ci ceea ce atesta el. Nu exista stampila si nici nu va exista! Adeverinta atesta contributia dvs. la tezaurul de materiale educationale, capacitatea de a le produce si de a opera cu calculatorul. Daca se puncteaza sau nu, depinde de cei care judeca...

succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde ionela_laura » 15 Iun 2009, 07:20

Multumesc pentru raspuns! Am fost nevoita sa intreb despre stampila si punctaj pentru a fi la curent cu toate detaliile. Sper ca nu v-am suparat cu intrebarea mea. Ma bucur ca existati si neajutati, dumneavoastra si didactic.ro. Mult succes in continuare!
ionela_laura
 
Mesaje: 41
Membru din: 05 Mai 2009, 15:14

Despre adeverinta si note

Mesajde betiana » 15 Iun 2009, 19:22

Multumesc administratorului si ii doresc o vara placuta !
betiana
 
Mesaje: 240
Membru din: 22 Apr 2006, 18:37


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori