De câte ori trebuie să răspundem la sondajul ,,Vrem să vă ..

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

De câte ori trebuie să răspundem la sondajul ,,Vrem să vă ..

Mesajde viocro » 31 Mar 2009, 20:39

Vă rog să-mi acordaţi o lămurire în legătură cu răspunsul la sondajul mai sus menţionat. Am răspuns de mai multe ori la acest sondaj, l-am trimis, am primit confirmare cu mulţumire pentru colaborare, dar reapare la cinci-zece minute din nou. Problema este că dacă îl închid iar apare...şi când apare îmi blochează accesul pe sait. Nu sunt indignată sau nemilţumită, dar aş vrea să caut un material şi nu reuşesc. Dacă trebuie să mai fac ceva ce eu nu mi-am dat seama, poate mă sfătuieşte cineva.
viocro
 
Mesaje: 423
Membru din: 27 Feb 2008, 19:30

Mesajde webmaster » 01 Apr 2009, 10:29

Imi pare rau, e probabil din cauza cache-ului. Vorbesc cu colegul meu programator si va tin la curent.
Avatar utilizator
webmaster
Site Admin
 
Mesaje: 316
Membru din: 17 Iul 2006, 17:24

Mulţumesc frumos!

Mesajde viocro » 01 Apr 2009, 11:48

Mulţumesc mult, problema s-a rezolvat! Nu mai apare formularul cu sondajul!
Profit de ocazie să vă transmit tuturor din echipa Intuitex mulţumirile mele pentru munca pe care o depuneţi pentru existena şi funcţionarea acestui sait, de mare ajutor pentru foarte, foarte multe cadre didactice şi, implicit, pentru şi mai mulţi elevi! Sănătate multă vă urez şi o viaţă bună în orice clipă a ei! Aveţi tot respectul şi recunoştinţa mea!
viocro
 
Mesaje: 423
Membru din: 27 Feb 2008, 19:30

Mesajde webmaster » 02 Apr 2009, 13:31

Multumim mult pentru aprecieri si va urez de asemenea in numele intregii echipe sanatate, succes si toate cele bune!

P.S. Am doar o mica remarca, nu mi-o luati in nume de rau, compania se numeste INTUITEXT, cu T la sfarsit, de la text. :D
Avatar utilizator
webmaster
Site Admin
 
Mesaje: 316
Membru din: 17 Iul 2006, 17:24


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron