DACA PUTETI,DONATI JUCARII CATRE O GRADINITA.

Discutii off-topic, despre orice

DACA PUTETI,DONATI JUCARII CATRE O GRADINITA.

Mesajde gaby76rs » 27 Ian 2009, 13:38

Sunt educatoare la o gradinita la tara, sunt foarte saraci, le duc eu jucarii de la fetita mea, sunt unii copii care nu au ce manca ,asteapta cornul si laptele.Cine poate sa doneze jucarii care nu le mai sunt de folos ,ei s-ar bucura ..Va multumesc.
Ultima oară modificat de gaby76rs pe 01 Dec 2009, 21:23, modificat de 3 ori în total.
gaby76rs
 
Mesaje: 40
Membru din: 08 Oct 2008, 18:00

Re: DACA PUTETI,DONATI JUCARII CATRE O GRADINITA.

Mesajde petronela_slavu » 27 Ian 2009, 15:14

gaby76rs scrie:Sunt educatoare la o gradinita la tara, sunt foarte saraci, le duc eu jucarii de la fetita mea, sunt unii copii care nu au ce manca asteapta cornul si laptele.Cine poate sa doneze jucarii care nu le mai sunt de folos ei sar bucura .GPN HOMESTI1.COM GREBANU.JUD BUZAU.Va multumesc


Jucarii nu am, dar pot dona un indreptar ortografic pentru dascalii care fac sa planga limba romana... Poate asa "sar" indrepta si ei..
petronela_slavu
 
Mesaje: 93
Membru din: 03 Ian 2009, 01:14
Localitate: Valea Jiului

raspuns cu intarziere..

Mesajde matteof » 06 Mai 2009, 17:19

Unde predati si cum se numeste satul dvs. sau cea mai apropiata localitate, oras? Astept un raspuns, caci ”niciodata nu este prea tarziu!” Doamne ajuta!
matteof
 
Mesaje: 8
Membru din: 05 Mai 2009, 17:22


Înapoi la Zona libera

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori