daca obtin convingerea parintilor?

Discutii off-topic, despre orice

daca obtin convingerea parintilor?

Mesajde bianca2011 » 20 Ian 2015, 18:37

Baiatul meu are probleme cu coloana si trebuie sa stea pe un scaun ergonomic. Daca conving ceilalti parinti sa punem pana de la mana, credeti ca vom convinge conducerea scolii sa ne lase sa schimbam mobilierul dintr-o clasa? E clasa a 4-a acum si are dureri destul de mari de spate, face deja tratamanet. Ma gandesc ca e in avantajul tuturor - scoala are mobilier nou, copii stau corect in banci, etc.
bianca2011
 
Mesaje: 7
Membru din: 15 Feb 2011, 18:36
Localitate: Bucuresti

Re: daca obtin convingerea parintilor?

Mesajde rofi3 » 21 Ian 2015, 14:50

Avand in vedere ca sunt in clasa a 4 a , cred ca o sa va fie destul de greu sa-i convingeti. Este vorba de o suma mare.Va doresc multa bafta!
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: daca obtin convingerea parintilor?

Mesajde alexbaran » 21 Ian 2015, 20:58

Rofi are dreptate. Acum schimba clasa, invatatorul, o parte din colegi. Dar poate ai noroc in toamna, cand vine noua "gasca" pe urmatorii 4 ani. La noi s-a facut cheta pentru rafturi si banci de cate 3 elevi pentru laboratoare (bio, chimie, fizica) si din cate stiu au facut mobilierul pe comanda de la Kmob , ne-a aratat la o sedinta, dupa ce ne-a prezentat situatia notelor si alte chestii legate de serbare, ne-a dus la laboratoare si ne-a aratat pe ce am dat banii. Daca se intra pe ture, poate vorbesc dirigintele intre ele si pun mai multe clase bani. Pana atunci, pe langa tratament, da-l la inot. Ajuta.
alexbaran
 
Mesaje: 4
Membru din: 24 Ian 2011, 11:31


Înapoi la Zona libera

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori