Cum fac sa...

Un forum dedicat discutiilor intre elevi si profesori. Ai ceva de spus? Te asteptam aici.

Cum fac sa...

Mesajde Alex0160 » 18 Sep 2013, 15:59

As vrea sa ma transfer de la un ptofil la altul (liceu tehnic)
Eu momentan sunt la profil electric (C) si vreu sa ma tansfer la electronica automatizari (A)
Materiile sunt identice dar ei fac alt ceva la practica.
Ce teste trebuie sa dau, sa-u nu trebuie sa dau nici un test? Si ce medie se pune ? ( 8.55)

Am citit pe aici dar tot nu prea am inteles ?
Alex0160
 
Mesaje: 2
Membru din: 17 Mar 2013, 01:21

Re: Cum fac sa...

Mesajde sportiv » 18 Sep 2013, 18:22

Ce teste trebuie sa dau, sa-u nu trebuie sa dau nici un test? Si ce medie se pune ? ( 8.55)

Se pune doar media de la lb. română. (Sa-u.....???? Corect (ortogramă) se scrie S-AU (dus); Apoi : S-AU dus SAU (ORI) S-AU întors! Mai atent! Sunt lucruri pe care le-ai ,,învățat” din clasa a II-a!
P.S. Ca să poți rezolva problema trebuie să mergi la conducerea școlii pentru relații!
Succes!
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău

Re: Cum fac sa...

Mesajde Alex0160 » 20 Sep 2013, 13:55

sportiv scrie:
Ce teste trebuie sa dau, sa-u nu trebuie sa dau nici un test? Si ce medie se pune ? ( 8.55)

Se pune doar media de la lb. română. (Sa-u.....???? Corect (ortogramă) se scrie S-AU (dus); Apoi : S-AU dus SAU (ORI) S-AU întors! Mai atent! Sunt lucruri pe care le-ai ,,învățat” din clasa a II-a!
P.S. Ca să poți rezolva problema trebuie să mergi la conducerea școlii pentru relații!
Succes!


Da ms :)) am scris din graba si de aceea am gresit .
Mai bine nu dadeai nici un raspuns :D
Alex0160
 
Mesaje: 2
Membru din: 17 Mar 2013, 01:21

Re: Cum fac sa...

Mesajde rofi3 » 20 Sep 2013, 14:34

Se dau diferente la disciplinele noi pe care le ai la noul profil si nu le-ai avut la cel vechi. Mergi si discuta la secretariat .
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16


Înapoi la Dialog cu elevii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori