concursuri scolare

Aceasta sectiune poate fi folosita de catre colegii care simt lipsa activitatii pe forumul Ministerului Educatiei, inchis temporar. Va rugam sa va exprimati opinii, sa ne dati sugestii, sa puneti intrebari, pastrand, evident, un ton civilizat.

Moderator: costi_52

Reguli forum
Va rugam sa respectati neticheta, sa scrieti corect romaneste, sa aveti un ton civilizat. In cazul in care criticati, va rugam sa argumentati.

concursuri scolare

Mesajde corelei » 05 Iun 2018, 15:30

Buna ziua ,as dori sa stiu si eu daca toate concursurile scolare la care s au obtinut premii si mentiuni sunt sponsorizate ,adica profesorii respectivi si elevii sunt recompensati si cu premii in bani sau doar anumite concursuri,intreb pentru ca in anul scolar trecut am obtinut doua premii intai la concursul Calator prin satul meu in Iasi si concursul Citeste Convinge Creeaza in Maramures ,precum si o mentiune internationala la concursul international Tinerete si Jurnalism ,va multumesc frumos pentru raspuns,chiar nu stiu nimic in acest sens.
corelei
 
Mesaje: 2
Membru din: 04 Noi 2012, 15:04

Înapoi la Forum EDU

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron