CONCURSUL NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Sectiune dedicata evenimentelor scolare, stiri de interes pentru educatori

CONCURSUL NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde dbv » 25 Apr 2010, 19:51

A primit cineva rezultatele ?
dbv
 
Mesaje: 506
Membru din: 09 Oct 2006, 17:46

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde dbv » 25 Apr 2010, 19:54

Au trecut deja 4 luni si nimic.
dbv
 
Mesaje: 506
Membru din: 09 Oct 2006, 17:46

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde maneanicoleta2006 » 25 Apr 2010, 20:45

I-am scris d-nei Cernescu Marioara 2 mailuri, am sunat-o, dar...nimic. Am gresit ca am pus banii in plic, asa cred.
maneanicoleta2006
 
Mesaje: 46
Membru din: 01 Mar 2007, 17:35

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde mariro » 25 Apr 2010, 21:14

maneanicoleta2006 scrie:I-am scris d-nei Cernescu Marioara 2 mailuri, am sunat-o, dar...nimic. Am gresit ca am pus banii in plic, asa cred.


Eu i-am trimis exact cum s-a cerut in regulament si nu am nicio veste. Printr-un mail mi s-a spus ca voi primi, dar cand... :!: :?:
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde dbv » 25 Apr 2010, 21:18

Mail am primit si eu si cu atat am ramas.Scuze am primit si invitatia de a participa la simpozion.Nu am avut insa curaj.
dbv
 
Mesaje: 506
Membru din: 09 Oct 2006, 17:46

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 28 Apr 2010, 00:21

Buna seara,
probabil ca ati avut ceva "probleme" legate de completarea fisei, trimiterea plicului autoadresat... va rugam sa ne scrieti pe mailul concursmediajunior@yahoo.com sa clarificam situatia dv. Expedierile au inceput doar de saptamana trecuta, din 21 aprilie. Daca ne comunicati numele , va vom spune exact situatia dv in cadrul Concursului. Simpozionul s-a derulat , a avut succes, s/a inscris cine a dorit. Numai bine din partea echipei Medi@ Junior!
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 28 Apr 2010, 00:24

Pt colega Manea Nicoleta:
cand ati sunat?Ce numar ati format de nu ati reusit sa vorbiti cu organizatorii? Cum v-ati inscris? Taxa trebuia achitata prin mandat, nu in plic! Luati legatura urgent cu noi ( la unul din nr de telefon din fisa) pt a remedia situatia dv. Numai bine!
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 28 Apr 2010, 00:25

Rezultatele Concursului si materialele prezentate la Simpozion vor fi postate pe siteul Proiectului Medi@ Junior. Deja s-au postat o parte.
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde maneanicoleta2006 » 28 Apr 2010, 12:24

Am sunat pe nr d-nei Cernescu Marioara, numar aflat in invitatia pe care ati lansat-o. Am vorbit personal cu d-na, i-am explicat situatia si mi-a promis ca imi va trimite lista castigatorilor. I-am mai scris inca o data pe adresa de concurs pe care ati postat-o si dv, am sunat-o iar, dar nu mi-a mai dat niciun semn. Va rog sa-mi spuneti ce este de facut. Multumesc.
maneanicoleta2006
 
Mesaje: 46
Membru din: 01 Mar 2007, 17:35

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde vivica57 » 28 Apr 2010, 18:50

Eu am participat la Concursul de publicatie scolara Medi@Junior (elevi) din octombrie 2009
Nici pina astazi nu am primit rezultate sau diplome, desi dna organizatoare Cernescu mi-a raspuns prin mail, in martie, ca in scurt timp vor expedia aceste materiale(era in 23 martie). Nu am primit nici pina astazi aceste rezultate.
vivica57
 
Mesaje: 25
Membru din: 11 Apr 2009, 21:13

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde vivica57 » 29 Apr 2010, 18:48

Ar trebui sa comunicati, dlor organizatori ai concursului, adresa unde se pot cunoaste rezultatele. Daca taxa trebuia trimisa prin mandat postal, ar fi fost corect sa fie prevazut in regulament, iar regulamentul afisat si pe acest site, nu doar trimis pe mail.
Va rog, acordati dreptul elevilor participanti la cunoasterea rezultatelor!
vivica57
 
Mesaje: 25
Membru din: 11 Apr 2009, 21:13

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 29 Apr 2010, 22:25

Diplomele au fost deja expediate. Rezultatele se vor afisa pe siteul Medi@ Junior. Intai faceti cunostinta cu diplomele si apoi accesati siteul. "Putintica rabdare"!!!! Echipa Medi@ Junior lucreaza in regim de voluntariat si in timpul extrascolar. Diplomele se vor putea folosi ( ca punctaj) doar din toamna. In cateva zile, toti participantii vor intra in posesia lor.... asadar... NUMAI BINE! Cine a sunat a fost lamurit, speram ca sunteti intr-adevar participanti reali, nu "prieteni falsi" putin invidiosi!
S-a desfasurat intre timp si etapa a II-a a Proiectului : Simpozionul. Urmeaza sa arhivam si sa completam lista cu participantii pe site. Apoi, urmeaza sa intocmim listele finale si sa scriem adev si diplomele . Felicitam toti participantii! Lucrarile sunt deosebite!!! Desi nu am mediatizat foarte mult Proiectul, s-au inscris multe cadre didactice.
Nu stim cum se face ca numai aici scriu nemultumitii !? De ce nu ne scrieti cateva randuri si pe adresa de email sa va raspundem in timp util? Aici nu intram decat f rar. Multumim pt aprecieri tuturor celor care au scris pe email si in cartea de onoare! O sa le postam si pe site, ca sa se vada ca nu aducem doar nemultumiri.

Toate cele bune! Echipa Medi@ Junior
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 30 Apr 2010, 18:05

Diplomele au fost deja expediate. Numai bine!
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde ecosim » 30 Apr 2010, 19:22

Exista participanti care nu au trimis fisa de inscriere, care nu si-au scris adresa corect ( ne-au venit 5 plicuri retur din cauza destinatarului necunoscut), exista plicuri in format atat de mic, incat ar trebui sa facem "puzzle" din diplome ca sa incapa, exista participanti care au trimis doar fisa de inscriere fara materiale... toate acestea nu credeti ca ne dau de lucru peste timpul preconizat de noi? Intai vedeti daca ati procedat intrutotul corect, apoi acuzati! De obicei, cei care au probleme striga in gura mare ca sunt nemultumiti. Am primit deja pe mail multumiri. Le vom copia si aici cand vom finaliza Proiectul. Sa vedem cati nemultumiti sunt din cei 600 de participanti.
Numai bine! Echipa Medi@ Junior
ecosim
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mai 2007, 01:01

Re: CONCURSULUI NAŢIONAL DE PUBLICAŢIE ŞCOLARĂ „MEDI@ JUNIOR”

Mesajde vivica57 » 30 Apr 2010, 19:34

Stimati organizatori ,d-voastra nu ati dorit sa fiti transparenti de la inceput . De aceea va deranjeaza nemultumirile participantilor. De aceea ati intirziat atit de mult cu rezultate si comunicarea situatiei reale. Acum gasiti ca este corect sa faceti observatii. Va multumim!
vivica57
 
Mesaje: 25
Membru din: 11 Apr 2009, 21:13

Următorul

Înapoi la Stiri si evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori