Concurs

Mesajde nada » 12 Feb 2008, 23:15

Felicitari si multe succese in continuare!
"Ca sa fii dascalul altora, trebuie sa fi fost tu insuti ucenic multa vreme" proverb latin

http://scoli.didactic.ro/scoala_gimnazi ... are_piscu/
Avatar utilizator
nada
 
Mesaje: 317
Membru din: 22 Ian 2006, 22:28
Localitate: Piscu - Galati

Mesajde cadrudid » 12 Feb 2008, 23:31

http://www.mcti.ro/index.php?id=1&art=615&L=0


felicitari!
ma bucur sincer ca ati castigat, in ciuda multor guri rele.

contati e sprijinul meu si in viitor!
Avatar utilizator
cadrudid
 
Mesaje: 295
Membru din: 15 Oct 2004, 12:35

concurs

Mesajde adimatu » 13 Feb 2008, 01:21

Acum s-a terminat si pot sa-mi spun punctul de vedere. Nu voiam sa influentez in nici un fel votul colegilor.
Fara suparare. Ati vizionat materialul grecilor? A fost un material cu adevarat produs de copii.
Dincolo, in lumea larga nu se obisnuieste sa-ti furi caciula. Noi ne invatam elevii sa nu respecte nici o regula. Organizatorii nu si-au pus probabil niciodata problema ca cineva ar putea vota de mai multe ori asa ca romanasii au gasit modalitatea.
Sa vedeti ca la anul nu va mai exista optiunea de a repeta votul.
Culmea este ca tot noi suntem suparati pe toti cand ne arata cu degetul.
Trist.
adimatu
 
Mesaje: 124
Membru din: 23 Mai 2006, 13:02
Localitate: Timisoara

Mesajde cadrudid » 13 Feb 2008, 08:36

regulamentul a fost respectat.

:) nu vi se pare ciudat cum grecii au luat premii la toate cele 3 categorii?
Avatar utilizator
cadrudid
 
Mesaje: 295
Membru din: 15 Oct 2004, 12:35

Recunostinta

Mesajde daniella_sigh » 13 Feb 2008, 22:07

Dragii mei,
Va multumesc pentru sustinerea prin vot a proiectului nostru si va marturisesc ca doar apreciarea, bucuria si sprijinul dumneavoastra mi-au dat putere sa depasesc stresul de care am fost cuprinsa.
Atasez o poza in care sa vedeti emotiile din ochii copilasilor castigatori. Impreuna cu ei, va astept la Sighisoara. Ar fi emotionant sa ii cunoasti personal pe cei pe care i-ati promovat. Ei au facut doar primii pasi in intelegerea "Safer Internet", dar cu ajutorul premiilor atat de valoaroase, se vor putea dezvolta, iar utilizarea la clasa a tehnologiei moderne va deveni in scurt timp o normalitate.
Si in numele lor VA MULTUMESC!
Daniela
daniella_sigh
 
Mesaje: 21
Membru din: 07 Feb 2005, 21:41

Mesajde frends » 13 Feb 2008, 22:23

Va felicit din suflet si sunt mandra de faptul ca am crezut in voi!
frends
 
Mesaje: 1756
Membru din: 29 Noi 2007, 21:56

Re: Recunostinta

Mesajde mariro » 13 Feb 2008, 22:59

daniella_sigh scrie:Dragii mei,
Va multumesc pentru sustinerea prin vot a proiectului nostru si va marturisesc ca doar apreciarea, bucuria si sprijinul dumneavoastra mi-au dat putere sa depasesc stresul de care am fost cuprinsa.
Atasez o poza in care sa vedeti emotiile din ochii copilasilor castigatori. Impreuna cu ei, va astept la Sighisoara. Ar fi emotionant sa ii cunoasti personal pe cei pe care i-ati promovat. Ei au facut doar primii pasi in intelegerea "Safer Internet", dar cu ajutorul premiilor atat de valoaroase, se vor putea dezvolta, iar utilizarea la clasa a tehnologiei moderne va deveni in scurt timp o normalitate.
Si in numele lor VA MULTUMESC!
Daniela


Felicitari! Sa fiti sanatosi! Ma bucur alaturi de voi si de toti ceilalti colegi! Numai bine!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Mesajde catadeli35 » 27 Feb 2008, 23:38

Felicitari!Pe langa faptul ca sunteti foarte frumosi,sunteti si foarte multumit!Bravo pentru realizari!
catadeli35
 
Mesaje: 161
Membru din: 25 Oct 2005, 20:29

Mesajde lumiandrei_2005 » 28 Feb 2008, 07:27

BRAVO,COPII! BRAVO,d-NA INVATATOARE!
Sunt mandra de voi si ca ne-ati reprezentat cu succes!
lumiandrei_2005
 
Mesaje: 645
Membru din: 30 Mar 2007, 07:23

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori