CONCURS REGIONAL „UN ZÂMBET PENTRU MAREA NEAGRĂ”

Forum dedicat colegilor care propun proiecte sau concursuri pe didactic.ro
Reguli forum
Publicati aici numai proiecte pe care le doriti publice si pentru care doriti sa antrenati colegii din tara. Se pot adauga lucrari, imagini, etc. Puteti publica si concursuri la care doriti sa se adauge materiale si comentarii. Atentie! Un concurs sau un proiect are UN SINGUR TOPIC!

CONCURS REGIONAL „UN ZÂMBET PENTRU MAREA NEAGRĂ”

Mesajde monicaiscu » 15 Mai 2018, 21:00

Grădinița cu Program Prelungit „Azur” Constanța are plăcerea de a vă invita să participați la Concursul regional de arte vizuale „UN ZÂMBET PENTRU MAREA NEAGRĂ”, aflat la ediția a V-a. Concursul se va juriza în data de 31.05.2018.
Toate detaliile le puteți găsi în documentația atașată.
Dacă nu puteți descărca fișierele,vă rog să îmi lăsați mesaj cu adresa de mail pentru a vă trimite documentația.
Vă așteptăm cu drag.

Coordonator,
Prof. Monica Margareta ISCU
monicaiscu
 
Mesaje: 2
Membru din: 03 Iun 2014, 00:04

Re: CONCURS REGIONAL „UN ZÂMBET PENTRU MAREA NEAGRĂ”

Mesajde monicaiscu » 03 Iun 2018, 13:22

Bună ziua,
Pentru a veni în întâmpinarea solicitărilor primite din partea colegelor din țară care au fost implicate în diverse proiecte și care și-au exprimat dorința de a fi alături de noi în desfășurarea proiectului, vă anunțăm că am prelungit termenul limită de trimitere a lucrărilor până pe data de 8 iunie, iar jurizarea lucrărilor va fi pe 11 iunie.
Vă așteptăm cu drag!
Coordonator,
Prof. Monica Margareta ISCU
monicaiscu
 
Mesaje: 2
Membru din: 03 Iun 2014, 00:04

Re: CONCURS REGIONAL „UN ZÂMBET PENTRU MAREA NEAGRĂ”

Mesajde sportiv » 03 Iun 2018, 20:46

Dacă nu puteți descărca fișierele,vă rog să îmi lăsați mesaj cu adresa de mail pentru a vă trimite documentația.

Care fișiere? Unde sunt?
:oops:
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău


Înapoi la Concursul(proiectul) meu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator