Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde ramona_ilyes » 01 Oct 2010, 22:58

De ce sunteti neseriosi? Ne furati pe fata ! Spuneti pe fata ca trebuie sa castige cutare sau cutare. Nu va ascundeti dupa regulament ca oricum nu il respectati. Regulamentul concursului spune ca poti vota din 24 in 24 de ore . Eu de 3 zile u mai pot vota un anumit proiect. Doar celelalte proiecte. De ce? Vi se pare ca are prea multe voturi proiectul respectiv???????????Va trebuie BANI ? Spuneti pe fata ca va ajuns criza si pe voi !
RUSINE SA VA FIE !!!!! E un site corupt ! Un concurs cumparat !!!!
VAI DE CAPUL VOSTRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ramona_ilyes
 
Mesaje: 4
Membru din: 27 Apr 2009, 23:25

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde pucheadorel » 02 Oct 2010, 00:33

Către cine vă adresați?
pucheadorel
 
Mesaje: 291
Membru din: 05 Aug 2010, 17:43
Localitate: Gurbănești

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde rofi3 » 02 Oct 2010, 10:14

Buna ziua,

Daca va uitati mai cu atentie pe forum si anume citeati mesajul de la acest link: viewtopic.php?f=23&t=16151&p=178994#p178994 vedeati ca exista niste probleme tehnice la care se lucreaza.
Concursul organizat de site-ul nostru este gratuit si nu v-a obligat nimeni sa participati. Va rog sa pastrati o anume decenta in exprimare .
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde pucheadorel » 02 Oct 2010, 10:49

rofi3 scrie:Buna ziua,

Daca va uitati mai cu atentie pe forum si anume citeati mesajul de la acest link: viewtopic.php?f=23&t=16151&p=178994#p178994 vedeati ca exista niste probleme tehnice la care se lucreaza.
Concursul organizat de site-ul nostru este gratuit si nu v-a obligat nimeni sa participati. Va rog sa pastrati o anume decenta in exprimare .

Mi se pare corect! Tonul era prea „acid”, nepotrivit cu caracterul unui cadru didactic!
pucheadorel
 
Mesaje: 291
Membru din: 05 Aug 2010, 17:43
Localitate: Gurbănești

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde ramona_ilyes » 02 Oct 2010, 15:21

Pai normal ca tonul e ACID din moment ce nu mi se da voie sa votez. Din aceasta cauza s-au pierdut deja 4 voturi. Interesant este ca pot vota oricare dintre celelalte materiale , doar pe cel care vreau nu pot sa-l mai votez. Si atunci ce sa cred??? Ce a-ti fi facut in locul meu??????? Nu erati la fel de ACID ? Daca e un concurs pt toti atunci sa se respecte regulamentul, inclusiv cei de la conducerea acestui site. Si daca sunt probleme tehnice la acest site, atunci de ce nu sunt si la celelalte materiale? Doar la unul singur !!!
ramona_ilyes
 
Mesaje: 4
Membru din: 27 Apr 2009, 23:25

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde felixmunteanu » 02 Oct 2010, 15:39

.... si sa se respecte si regulile de scriere corecta:

"ati fi facut" nu "a-ti fi facut"
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde emil » 02 Oct 2010, 20:46

ramona_ilyes scrie:De ce sunteti neseriosi? Ne furati pe fata ! Spuneti pe fata ca trebuie sa castige cutare sau cutare. Nu va ascundeti dupa regulament ca oricum nu il respectati. Regulamentul concursului spune ca poti vota din 24 in 24 de ore . Eu de 3 zile u mai pot vota un anumit proiect. Doar celelalte proiecte. De ce? Vi se pare ca are prea multe voturi proiectul respectiv???????????Va trebuie BANI ? Spuneti pe fata ca va ajuns criza si pe voi !
RUSINE SA VA FIE !!!!! E un site corupt ! Un concurs cumparat !!!!
VAI DE CAPUL VOSTRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Citesc si ma minunez, ba ma intreb daca dumneavoastra sunteti cadru didactic? Ma intreb pe ce maini isi dau parintii proprii copii.
Aveti discernamant?
Cum va permiteti sa faceti astfel de afirmatii?
Ce proiect nu puteti vota? Pe al dvs? Pe acela, daca il votati, eu consider ca e un fel de frauda!

Nu mai am alte comentarii, eventual va voi relua mesajul, citandu-l, ca sa il aduc mereu in fata colegilor.
Asa va voi pedepsi!

...
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde felixmunteanu » 02 Oct 2010, 22:30

Asa, dle Onea! Cu ocazia reluarii, ii mai dau inca un 4 la ortografie:

Se scrie "v-a ajuns" nu "va ajuns".
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde ramona_ilyes » 05 Oct 2010, 22:50

emil scrie:
ramona_ilyes scrie:De ce sunteti neseriosi? Ne furati pe fata ! Spuneti pe fata ca trebuie sa castige cutare sau cutare. Nu va ascundeti dupa regulament ca oricum nu il respectati. Regulamentul concursului spune ca poti vota din 24 in 24 de ore . Eu de 3 zile u mai pot vota un anumit proiect. Doar celelalte proiecte. De ce? Vi se pare ca are prea multe voturi proiectul respectiv???????????Va trebuie BANI ? Spuneti pe fata ca va ajuns criza si pe voi !
RUSINE SA VA FIE !!!!! E un site corupt ! Un concurs cumparat !!!!
VAI DE CAPUL VOSTRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Citesc si ma minunez, ba ma intreb daca dumneavoastra sunteti cadru didactic? Ma intreb pe ce maini isi dau parintii proprii copii.
Aveti discernamant?
Cum va permiteti sa faceti astfel de afirmatii?
Ce proiect nu puteti vota? Pe al dvs? Pe acela, daca il votati, eu consider ca e un fel de frauda!

Nu mai am alte comentarii, eventual va voi relua mesajul, citandu-l, ca sa il aduc mereu in fata colegilor.
Asa va voi pedepsi!

...

Nu al meu proiect nu-l pot vota...asta asa ca sa puteti dormi linistit d-le Emil :D Dar totusi nu sunt singura care se plange ca nu poate vota. Puteti sa aduceti mereu si mereu mesajul in fata colegilor dvs. caci nu pe mine o sa ma pedepsiti ci pe dvs. deoarece nu respectati regulamentul acestui concurs.
Noapte buna d-le ,,inspector,, - oricine pe orice site poate fi ,,inspector,, in ziua de zi :P
ramona_ilyes
 
Mesaje: 4
Membru din: 27 Apr 2009, 23:25

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde emil » 05 Oct 2010, 22:54

Atitudinea dvs., combinata cu un limbaj ...care se vede..., cu o gramatica nu prea corecta..., nu prea va onoreaza.

Va rog sa incercati sa va comportati civilizat.

Multumesc
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde ramona_ilyes » 05 Oct 2010, 23:27

La fel de civilizat ca dvs? Va agatati de limbaj, de gramatica, desi eu am cerut cu totul altceva. Va rog sa va indreptati atentia catre acel lucru - adica probleme in votarea proiectelor preferate.
Sunt deja cateva zile bune de cand nu mai pot vota, cu toate ca ceilalti pot vota bine merci, ceea ce contravine regulamentului - se poate vota din 24 in 24 de ore proiectul preferat. Ziceti ca nu e asa???
Dar nu-i nimic, noroc ca exista in aceasta lume corupta si organe care se ocupa de astfel de fraude.
ramona_ilyes
 
Mesaje: 4
Membru din: 27 Apr 2009, 23:25

Re: Concurs ,,Omul bun dupa fapte se cunoaste,,

Mesajde emil » 05 Oct 2010, 23:36

ramona_ilyes scrie:La fel de civilizat ca dvs? Va agatati de limbaj, de gramatica, desi eu am cerut cu totul altceva. Va rog sa va indreptati atentia catre acel lucru - adica probleme in votarea proiectelor preferate.
Sunt deja cateva zile bune de cand nu mai pot vota, cu toate ca ceilalti pot vota bine merci, ceea ce contravine regulamentului - se poate vota din 24 in 24 de ore proiectul preferat. Ziceti ca nu e asa???
Dar nu-i nimic, noroc ca exista in aceasta lume corupta si organe care se ocupa de astfel de fraude.


Constat ca nu aveti nicio limita, niciun fel de comportament normal... Vi s-a explicat ca s-a verificat si merge... Este posibil ca greseala sa fie chiar la dvs., vi s-a explicat sa stergeti coockies si temporare...
Va rog inca odata sa parasiti tonul de cartier si sa va comportati civilizat.
Foarte bine, va rugam sa ne dati in judecata..., apelati la organe...

...
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori