coltul artelor

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

coltul artelor

Mesajde dena » 19 Ian 2008, 21:37

aici puteti posta tot ce tine de arta:pictura, fotografii, poezii si proza scurta
banuiesc ca eu tb sa fiu prima
se numeste meditatie
dena
 
Mesaje: 4
Membru din: 21 Mar 2006, 21:44

Mesajde emil » 19 Ian 2008, 22:25

Aceasta sectiune(Despre site) are o destinatie bine definita. Daca doriti sa publicati fotografii, aveti sectiunea FOTO. Am sters fotografiile postate de dvs.
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde dena » 20 Ian 2008, 11:37

domnule emil, acelea nu erau fotografii. erau picturi facute de mine!
va rog frumos sa-mi aratati si mie un loc pe acest site unde se pot posta picturi.
din cate observ eu..............lipseste cu desavarsire..................si nu mi se pare normal. profesorii se mai ocupa si cu arta,nu numai cu proiecte de lectii!
dena
 
Mesaje: 4
Membru din: 21 Mar 2006, 21:44

Mesajde emil » 20 Ian 2008, 17:34

dena scrie:domnule emil, acelea nu erau fotografii. erau picturi facute de mine!
va rog frumos sa-mi aratati si mie un loc pe acest site unde se pot posta picturi.
din cate observ eu..............lipseste cu desavarsire..................si nu mi se pare normal. profesorii se mai ocupa si cu arta,nu numai cu proiecte de lectii!

Am observat ca sunt picturile dvs. Puteti sa le postati la FOTO, acolo unde multi colegi au expus lucrari proprii sau ale elevilor. Va puteti crea chiar albume. Va rog sa pastrati regulile portalului.
Multumesc
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde iustinianca » 22 Ian 2008, 15:36

Domnule Emil....aveti un comportament dictatorial.Nici nu banuiti cat au ceilalti de pierdut in urma comportamentului dvs.abuziv.Ma intreb chiar daca va intra (si cine)cineva in voie vreodata????Cred ca nimeni nu este de neinlocuit..sunt prEA MULTI NEMULTUMITI DE FELUL IN CARE "GFESTIONATI"ANUMITE TOPICURI.Pe mine m-ati dezamagit f.tare lucrarile mele respinse nu meritau m,acar o explicatie,lasand la o parte faptul ca nu ati avut motiv sa le respingeti?De ce va deranjeaza lucrarile Denei?Pentru ca sunteti dintre aceia care apreciaza tonele de hartoage,proiectele comuniste,nu intereseaza pe nimeni creativitatea noastra...am vazut la sectia foto lucrari care nu spuneau nimic,ba mai mult materialele cu care fusesera executate lasau de dorit(ma refer la pastilele incolore cu care elevii "picteaza"),..nu va intereseaza tehnicile moderne,nu va intereseaza arta,nu va pricepeti sa faceti o selectie.Doar proiecte si planificari(si acelea gresite)sunt primite pe banda rulanta.Ar fi bine sa fiti intr-adevar selectiv si ma gandesc ca un om cu un simt estetic mai dezvoltat ar fi mai potrivit in locul dvs.Dvs.v-ar sta bine printre elevi ,cu rigla in mana tipand dictatorial;"Nu esti bun de nimic""Linisteeee!"asa cum fac mai batranii dvs.colegi.Sincer raspunsurile dvs.denota lipsa de respect si de consideratie pt.munca noastra..poe cine deranjeaza cateva fotografii?????
iustinianca
 
Mesaje: 49
Membru din: 01 Apr 2007, 14:09

Mesajde emil » 22 Ian 2008, 16:23

Lucrul pe un Forum implica reguli. Cine nu vrea sa le respecte, nu este obligat sa lucreze cu noi. Am raspune civilizat colegei noastre, i-am oferit posibilitatea sa posteze pe portal la o sectiune dedicata. Veti gasi la sectiunea foto multe lucrari plastice superbe ale copiilor si educatorilor.
Mult succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde iustinianca » 22 Ian 2008, 20:12

m-ati intristat....multumesc ORICUM PENTRU ELEGANTUL SI SECUL RASPUNS.
iustinianca
 
Mesaje: 49
Membru din: 01 Apr 2007, 14:09


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron