Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Despre ce facem noi in scoala: proiecte, colaborari, activitati inedite

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde kapuselvira » 12 Oct 2010, 17:55

Buna ziua!
Diplomele si adeverintele au fost trimise la semnat la Inspectorat pe data de 31 august. La acea data aveati postate doar doua materiale. Ne pare rau ca ati depasit termenul de postare cu al treilea material, adica luna august.
S-aveti parte de bucuria muncii implinite!
Avatar utilizator
kapuselvira
 
Mesaje: 210
Membru din: 25 Dec 2007, 18:38

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde MoldovanLili » 13 Oct 2010, 21:05

Buna seara!
As vrea sa stiu daca pot sa ma alatur si eu acestui proiect.
MoldovanLili
 
Mesaje: 24
Membru din: 18 Apr 2007, 19:21

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde kapuselvira » 13 Oct 2010, 21:17

gaviota scrie:Buna seara!
As vrea sa stiu daca pot sa ma alatur si eu acestui proiect.

Buna seara!
Luna octombrie este perioada de inscriere.
Va asteptam in stupul nostru.
S-aveti parte de bucuria muncii implinite!
Avatar utilizator
kapuselvira
 
Mesaje: 210
Membru din: 25 Dec 2007, 18:38

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde feliwhy » 13 Oct 2010, 21:27

Am trimis si eu fisa de inscriere si acrodul. Le-ati primit? Va rog sa-mi comunicati, pentru a vi le retrimite daca nu le-ati primit. Nu vreau sa ratez ocazia de a ma alatura grupului dumneavoastra minunat!
Avatar utilizator
feliwhy
 
Mesaje: 143
Membru din: 02 Mar 2008, 21:01
Localitate: IZBICENI

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde kapuselvira » 13 Oct 2010, 21:33

feliwhy scrie:Am trimis si eu fisa de inscriere si acrodul. Le-ati primit? Va rog sa-mi comunicati, pentru a vi le retrimite daca nu le-ati primit. Nu vreau sa ratez ocazia de a ma alatura grupului dumneavoastra minunat!


Buna seara!
Am primit documentatia.
S-aveti parte de bucuria munci implinite!
Avatar utilizator
kapuselvira
 
Mesaje: 210
Membru din: 25 Dec 2007, 18:38

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde kapuselvira » 13 Oct 2010, 21:52

kapuselvira scrie:
feliwhy scrie:Am trimis si eu fisa de inscriere si acrodul. Le-ati primit? Va rog sa-mi comunicati, pentru a vi le retrimite daca nu le-ati primit. Nu vreau sa ratez ocazia de a ma alatura grupului dumneavoastra minunat!


Buna seara!
Am primit documentatia.
S-aveti parte de bucuria muncii implinite!
Avatar utilizator
kapuselvira
 
Mesaje: 210
Membru din: 25 Dec 2007, 18:38

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde bia_dona » 15 Oct 2010, 21:02

Cu siguranta ma voi alatura pentru al treilea an la noua editie a proiectului. Am participat cu placere si la celelalte editii, iar acum boboceii mei vor fi incantati sa dezvaluie tuturor talentul lor. Felicitari doamnei Elvira pentru seriozitatea, indemanarea si daruirea sa! Multumesc pentru rasplata muncii din anul trecut!
bia_dona
 
Mesaje: 33
Membru din: 25 Iun 2008, 21:35
Localitate: BUCURESTI

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde mgeorgeta38 » 15 Oct 2010, 21:09

As dori sa ma inscriu si eu cu copii mei in acest proiect.Nu stiu insa daca documentele de inscriere trebuie semnate de director. Daca directorul nu e de acord nu pot sa ma inscriu ????
Apoi pana la ce data se trimit materialele, de ex ptr. prima tema?
mgeorgeta38
 
Mesaje: 21
Membru din: 03 Mai 2009, 14:18

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde pucheadorel » 15 Oct 2010, 21:26

Mult succes în demersurile dumneavoastră! :P :P :P
pucheadorel
 
Mesaje: 291
Membru din: 05 Aug 2010, 17:43
Localitate: Gurbănești

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde kapuselvira » 15 Oct 2010, 21:42

mgeorgeta38 scrie:As dori sa ma inscriu si eu cu copii mei in acest proiect.Nu stiu insa daca documentele de inscriere trebuie semnate de director. Daca directorul nu e de acord nu pot sa ma inscriu ????
Apoi pana la ce data se trimit materialele, de ex ptr. prima tema?


Buna seara!
Pentru a va putea inscrie in proiect, va rog sa trimiteti fisa de inscriere, angajamentul, respectiv acordul de parteneriat.
Activitatile se deruleaza in timpul anului scolar. Pentru temele date (Suntem mici cercetători ce găsim comori;
Natura - carte deschisă pentru minte şi suflet; Să descoperim împreună izvoarele sănătăţii noastre;
Sărbători de suflet; Micii voluntari ai binelui – Pui de om, pe unde treci, te uiţi ce laşi în urmă!
), dovezile, "feliile de miere buna", se strang pe parcursul anului scolar, avand grija cum le "depozitam" (salvare pe CD-uri, ...). Prezentarile se vor posta in vacanta de vara. Avem timp suficient atat pentru conţinut, cat si pentru calitate.
S-aveti parte de bucuria muncii implinite!
Avatar utilizator
kapuselvira
 
Mesaje: 210
Membru din: 25 Dec 2007, 18:38

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde nechiforlucica » 18 Oct 2010, 16:42

Cu deosebită stimă pentru efortul de a vă implica în astfel de proiecte, vă rugăm să acceptaţi şi participarea noastră.
În speranţa unei acceptări, vă trimit formularele completate.
Fişiere ataşate
acord....zip
Documentul cuprinde formularele completate
(1.4 MiB) Descărcat de 81 ori
nechiforlucica
 
Mesaje: 12
Membru din: 12 Ian 2009, 18:21

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde kapuselvira » 18 Oct 2010, 20:00

Buna seara!
Va primim cu drag in stupul nostru. Am transmis dorinta dumneavoastra si colegei, Daniela Dominte.
S-aveti parte de bucuria muncii implinite!
Avatar utilizator
kapuselvira
 
Mesaje: 210
Membru din: 25 Dec 2007, 18:38

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde mgeorgeta38 » 19 Oct 2010, 17:43

Buna ,as dori sa ma inscriu si eu in acest proiect.As vrea sa stiu unde si cand trebuie trimise prezentarile ptr fiecare tema? Am vazut ce au realizat colegii anul trecut dar nu m-am lamurit .Poate cineva sa-mi explice mai clar cum decurge totul? Va rog!
mgeorgeta38
 
Mesaje: 21
Membru din: 03 Mai 2009, 14:18

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde kapuselvira » 19 Oct 2010, 18:28

mgeorgeta38 scrie:Buna ,as dori sa ma inscriu si eu in acest proiect.As vrea sa stiu unde si cand trebuie trimise prezentarile ptr fiecare tema? Am vazut ce au realizat colegii anul trecut dar nu m-am lamurit .Poate cineva sa-mi explice mai clar cum decurge totul? Va rog!


Buna seara!
Va ajut cu placere!
Avand in vedere ca temele noi din acest val pot cuprinde activitati desfasurate pe parcursul intregului an scolar. dovezile muncii implinite se vor strange treptat si se vor scoate la iveala prin intermediul prezentarilor PowerPoint postate pe site-ul http://www.didactic.ro doar in vacanta de vara. Consider ca, in timpul anului scolar, fiecare avem mult de lucru, iar in vacanta vom avea rabdare sa fim meticulosi, atenti la continut si calitate, si vom avea mai mult timp pentru a urmari si comenta prezentarile. Trebuie doar sa fim atenti ca pozele sa le salvam pe CD-uri/DVD-uri.
Avatar utilizator
kapuselvira
 
Mesaje: 210
Membru din: 25 Dec 2007, 18:38

Re: Clinchet pentru bucuria muncii împlinite - Ediţia a III-a

Mesajde danadominte » 19 Oct 2010, 21:30

nechiforlucica scrie:Cu deosebită stimă pentru efortul de a vă implica în astfel de proiecte, vă rugăm să acceptaţi şi participarea noastră.
În speranţa unei acceptări, vă trimit formularele completate.


Salutăm cu bucurie înscrierea unor noi colaboratori în proiectul nostru. Am descărcat documentele, urmând să păstrăm contactul pe e-mail sau telefonic, pentru a optimiza desfăşurarea acestei ediţii a "Clinchetului". Vă dorim să aveţi cât mai multe împliniri, pe care să ni le împărtăşiţi tuturor!
Daniela Dominte
danadominte
 
Mesaje: 3
Membru din: 06 Sep 2009, 14:46

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Activitati scolare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori