Clasamentul E-vacanta

Forum dedicat exclusiv proiectelor de vacanta.

Clasamentul E-vacanta

Mesajde emil » 17 Sep 2007, 00:29

Stimati colegi,
Va felicit pe toti!
Normal este sa existe un clasament intocmit dupa criteriile din regulament.
Toti sunteti castigatori, unii sunt...cei mai castigatori. Se vor acorda premii si mentiuni. In orice caz, toti participantii vor avea o diploma in care se va evidentia efortul depus in interesul elevilor.
Va multumim, asteptam si comentarii, de orice fel ar fi ele.
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde mariro » 17 Sep 2007, 01:15

Va felicit dragi colegi pentru profesionalismul vostru, manifestat si atunci cand noi cei multi inca ne odihneam in concediu! Bravo voua! Ii felicit mai ales pe colegii din comuna Piscu judetul Galati! Ne-au reprezentat cu brio- aplauzele mele! :lol: Felicit pe colegii din Constanta si pe toti ceilalti care au intrat in E-Vacanta! Va doresc mult succes in continuare! Numai bine! :P
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Mesajde andromeda » 17 Sep 2007, 13:05

Am participat cu plăcere la această "provocare" şi am încercat să facem întâi pagina clubului, axându-ne pe acest lucru mai mult decât pe vizualizarea activităţilor propriu-zise.
Noi suntem mulţumiţi de ceea ce am realizat în această vacanţă, existând totdeauna loc şi de mai bine. Felicităm pe toţi participanţii la proiect şi urăm tuturor un an şcolar plin de satisfacţii şi împliniri profesionale. Echipei coordonatoare mii de mulţumiri şi să ne întâlnim sănătoşi la vara viitoare la activităţile din vacanţă.

http://scoli.didactic.ro/clubul_copiilo ... humorului/
andromeda
 
Mesaje: 53
Membru din: 19 Feb 2007, 19:59

Mesajde stelamari2005 » 17 Sep 2007, 14:00

Si eu felicit pe toti participantii la proiect si urez tuturor un an scolar plin de satisfactii si impliniri profesionale!Imi pare tare rau ca nu am reusit sa publicam rezultatele noastre, atatea cate au fost.Am realizat site-ul scolii, dar pur si simplu nu am stiut sa publicam rezultatele.Pana la anul sigur ne vom perfectiona si vom reusi.
Ultima oară modificat de stelamari2005 pe 18 Sep 2007, 13:34, modificat 1 dată în total.
stelamari2005
 
Mesaje: 100
Membru din: 04 Oct 2005, 23:07
Localitate: Craiova

multumiri

Mesajde elena_7pitesti » 17 Sep 2007, 16:01

S-a incheiat o etapa. Incepe alta cu alte provocari. Va urez la toti (elevi, profesori si organizatori) un an mai bun, deschiderea de noi orizonturi, realizari deosebite si in special sanatate si putere de munca.
Sper ca ne vom reantalni cat mai curand in alte proiecte si permanent pe messenger.
Tot ce va doriti pentru voi si familiile voastre.
elena_7pitesti
 
Mesaje: 44
Membru din: 08 Dec 2006, 13:03

Mesajde cycy » 17 Sep 2007, 17:41

Felicitari tuturor colegilor care s-au implicat in acest proiect ! Ceea ce ati realizat demonstreaza profesionalism, caldura sufleteasca, atasament fata de cei pe care ia-ti indrumat. Va doresc sanatate, putere de munca, succese si impliniri in acest an scolar.
cycy
 
Mesaje: 463
Membru din: 13 Apr 2007, 16:15

Mesajde nada » 17 Sep 2007, 18:46

Felicitari Scolii Nicolae Titulescu Constanta si domnului profesor Laurentiu Rosu.
Felicitari partenerilor nostri si celorlalti participanti indiferent de locul pe care l-au ocupat.
La Scoala Gimnaziala nr. 2 "Stefan cel Mare" Piscu azi a fost mare sarbatoare. Anuntul referitor la rezultatele concursului e-Vacanta a starnit valuri de imbratisari, aplauze si urale atat din partea elevilor care au participat la proiect, din partea celorlalti elevi ai scolii, din partea parintilor si ai reprezentantilor autoritatilor locale.
Intr-un cuvant ... veselie mare!
"Ca sa fii dascalul altora, trebuie sa fi fost tu insuti ucenic multa vreme" proverb latin

http://scoli.didactic.ro/scoala_gimnazi ... are_piscu/
Avatar utilizator
nada
 
Mesaje: 317
Membru din: 22 Ian 2006, 22:28
Localitate: Piscu - Galati

Mesajde emese_d » 17 Sep 2007, 20:19

Si eu doresc sa felicit pe castigatori si pe toti participantii, stiu ca a fost frumos si a meritat efortul!
Imi pare foarte rau pentru copiii nostri care nu au mai intrat in concurs din cauza mea... Toate materialele realizate au fost extrem de mari si nu am reusit sa le postez, iar pana mi-am dat seama cum se micsoreaza fotografiile, a fost deja prea tarziu, am apucat sa trimit doar o parte din lucrari... Acum ca se cunosc castigatorii, poate ni se va permite sa aratam si noi modestele realizari ale copiilor, printre care sunt si cateva unice prin specificul local pe care il prezinta.
Oricum, noi va multumim pentru sansa de a fi activi si alaturi de dumneavoastra! Va dorim mult succes in noul an scolar!
emese_d
 
Mesaje: 273
Membru din: 03 Feb 2006, 22:43
Localitate: Brasov

Mesajde efodorean » 17 Sep 2007, 20:47

Felicitari sincere pentru toti participantii la concursul e-vacanta !
efodorean
 
Mesaje: 2530
Membru din: 04 Aug 2004, 07:00
Localitate: Cluj-Napoca

Mesajde laurentziu_roshu » 17 Sep 2007, 20:55

Felicitari tuturor echipelor participante. Profesionalismul si daruirea au caracterizat activitatile acestor echipe, care au deschis portile scolii chiar si in vacanta in interesul si spre bucuria elevilor care au beneficiat de acces la calculatoare si la internet. Elevii au fost marii beneficiari ai acestui proiect. Remarcabila bucuria cu care intrau elevii in laboratorul de informatica in timpul verii, mai ales ca majoritatea nu aveau acasa calculator si internet. Felicitari tuturor dascalilor care au fost alaturi de elevii lor
laurentziu_roshu
 
Mesaje: 360
Membru din: 25 Apr 2006, 10:31

Mesajde aalliinnaa » 17 Sep 2007, 21:57

Felicitari tuturor scolilor participante! Felicitari castigatorilor!
Avatar utilizator
aalliinnaa
 
Mesaje: 594
Membru din: 28 Mai 2004, 17:15
Localitate: Suceava

Mesajde leu » 17 Sep 2007, 22:46

Felicit Scoala Nicolae Titulescu si pe d-nul profesor Laurentiu Rosu, pentru rezultatul obtinut.Un premiu pe care l-au meritat pe deplin. Aceleasi felicitari pentru "nada" si echipa de la Piscu, pentru "elena7" din Pitesti ,pentru colegii de la Halaucesti si pentru toate scolile participante la proiectul e-vacanta.
Ma bucur pentru voi si pentru rezultatele obtinute ! :lol:
Ma bucur pentru rezultatele obtinute de echipa noastra si felicit pe toti elevii care au raspuns prezent acestui proiect. .Imi felicit colegele care si-au dedicat concediul pentru un scop nobil PRESTIGIUL SCOLII .
Rezultatul obtinut ne multumeste, ne incanta si ne responsabilizeaza.
Felicitari echipa "Gh.Maier" Unirea.Aplauze pentru toti! :D
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde berbec » 17 Sep 2007, 23:29

Doresc sa felicit pe toti participantii la proiectul e-vacanta, dar in special pe ocupantii locurilor fruntase.Desi nu am ocupat un loc fruntas, ma bucur ca am participat la acest proiect. Pentru ca suntem la inceput de an scolar doresc tuturor multa putere de munca si mult succes in act.scolare.
berbec
 
Mesaje: 71
Membru din: 22 Oct 2006, 16:30

Mesajde unicu » 18 Sep 2007, 00:34

Felicitari invingatorilor!
Onoare invinsilor! :wink:
(Castigatori am fost cu totii!)
Felicitari domnului Emil Onea pentru initiativa organizarii acestui concurs!
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Mesajde camy_csc » 18 Sep 2007, 09:50

Felicitari celor ce s/au clasat in primele locuri. Multa munca si rezultatele s/au vazut. Castigatori am fost cu totii daca punem in balanta experienta dobandita, prietenii pe care i/am facut, materialele realizate si faptul ca am reusit sa ne avem aproape elevii si in perioada vacantei. Stiu sigur ca am invatat alaturi de copiii lucruri care/mi vor folosi.
Succes in anul scolar ce si/a deschis portile si asteptam o noua vacanta impreuna.
camy_csc
 
Mesaje: 53
Membru din: 26 Mai 2005, 21:43

Următorul

Înapoi la Proiecte de vacanta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori