Ce materiale trebuie puse la dosarul pentru obtinerea

Ce materiale trebuie puse la dosarul pentru obtinerea

Mesajde jhony » 16 Oct 2007, 11:33

Va rog sa-mi spuneti ce documente sunt necesare pentru intocmirea dosarului de inscriere la examenul pentru gradul didactic 1

Va multumesc

P.S: Mesajul anterior a fost scris de un neavizat, sper ca acesta este corect
Ultima oară modificat de jhony pe 22 Oct 2007, 12:05, modificat de 3 ori în total.
jhony
 
Mesaje: 1
Membru din: 16 Oct 2007, 11:29

Mesajde iace » 17 Oct 2007, 14:18

"Va rog sa-mi raspundeti ce-i care a-ti dat recent examenul pentru gradul 1"
Prima conditie pentru a te inscrie la gradul I ar trebui sa fie cunoasterea gramaticii limbii romane, dupa cate se pare....
Avatar utilizator
iace
 
Mesaje: 1009
Membru din: 18 Sep 2004, 15:16
Localitate: Suceava

Mesajde nagyzsombi » 29 Oct 2007, 22:19

Omul are nevoie de ajutor, nu de lectii gramaticale, domnule pruteanu-deghizat-in-broasca.
Cu respect: nagyzsombi
nagyzsombi
 
Mesaje: 11
Membru din: 09 Iul 2006, 15:57

Mesajde iace » 30 Oct 2007, 10:45

Mda... ce sa fac, nu ma pot abtine....cand vad asa niste greseli de strigatoare la cer.... Si la titrarile de la filme ma apuca damblaua cand vad cratimele puse unde nu trebuie... :evil:
Deci, ca sa revenim la subiect (mai ales ca mesajul a fost corectat), cele mai bune informatii in legatura cu ceea ce iti trebuie pentru dosar le afli de la serviciul perfectionare de la inspectorat si de la secretara scolii.
Eu am ajuns in ultimul grad de mult (dupa cum se vede :cry: ), asa ca nu mai stiu ce dosar am facut...
Si aici se mai discuta despre asa ceva...
http://www.didactic.ro/forum/viewtopic.php?t=7123
Avatar utilizator
iace
 
Mesaje: 1009
Membru din: 18 Sep 2004, 15:16
Localitate: Suceava


Înapoi la Fizică

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori