Ce alte facilitati...

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Ce alte facilitati...

Mesajde vivi » 07 Noi 2003, 18:48

Ce alte facilitati credeti ca ar trebui introduse/necesare?
Le voi enumera pe cele de care suntem constienti:
- cautare in site

- filtre pentru selectarea lectiilor/testelor/manualelor (exemplu: doar testele propuse pentru clasa a XI-a, cu rating mai mare de 3 stele, propuse dupa date de 1 dec).

- cont personal cu management si statistici - vezi toate materialele propuse de tine, ce rating au acestea, ce s-a comentat, daca au fost aprobate sau respinse, materiale favorite salvate in contul personal pentru acces mai usor.

- vizualizare statistici ale altor useri: vezi toate materialele pe care ei le-au propus, vezi informatii publice despre el.

- atentionare asupra materialelor aparute de la ultima intrare in site a unui user (asa cum se intampla in forum cu mesajele noi)
Octavian Costache
Avatar utilizator
vivi
 
Mesaje: 188
Membru din: 22 Oct 2003, 10:34

Re: Ce alte facilitati...

Mesajde marikaj » 04 Sep 2004, 15:18

vivi scrie: - atentionare asupra materialelor aparute de la ultima intrare in site a unui user (asa cum se intampla in forum cu mesajele noi)


ar fi foarte util, daca se poate realiza din punct de vedere tehnic.
Maria Stefan, profesor, Cicanesti, Arges

"Prietenul care ne ascunde defectele ne slujeste mai rău decât dusmanul care ni le reproseaza" - Pythagoras
Avatar utilizator
marikaj
 
Mesaje: 1590
Membru din: 12 Ian 2004, 14:32
Localitate: Curtea de Arges

Mesajde vivi » 07 Sep 2004, 20:36

Pentru ca din ce in ce mai multa lume poarta in public discutii care isi au locul mai mult in privat, am activat facilitatea de mesaje private prin intermediul forumului.

Gasiti un buton in partea din dreapta sus a forumului, pe care acum probabil scrie "Nu aveti mesaje noi". Acolo este casuta dumneavoastra de mesaje private de pe didactic.ro. Sper sa gasiti utila aceasta facilitate.
Octavian Costache
Avatar utilizator
vivi
 
Mesaje: 188
Membru din: 22 Oct 2003, 10:34

Mesajde marikaj » 08 Sep 2004, 08:07

multumim ca ne oferiti sansa de comunica intre noi, cadrele didactice din toate colturile tarii!
am observat ca ati adus modificari si pe prima pagina!
Felicitari!

ps. am dat o raita pe la mesagerie, are un meniu asemanator cu meniul de mesagerie a unui mobil, cel putin asa m-am orientat.
pe parcurs pot sa sterg din mesaje sa nu ajung la 100%, nu?
e realizat super, si ne usureaza mult comunicare!
Maria Stefan, profesor, Cicanesti, Arges

"Prietenul care ne ascunde defectele ne slujeste mai rău decât dusmanul care ni le reproseaza" - Pythagoras
Avatar utilizator
marikaj
 
Mesaje: 1590
Membru din: 12 Ian 2004, 14:32
Localitate: Curtea de Arges

Mesajde vivi » 08 Sep 2004, 14:50

marikaj scrie:multumim ca ne oferiti sansa de comunica intre noi, cadrele didactice din toate colturile tarii!
am observat ca ati adus modificari si pe prima pagina!
Felicitari!

da, am grupat paginile in meniuri si submeniuri pentru a le .. gasi mai usor si pentru a face loc la sectiunile noi care urmeaza sa vina. ;-)
pe parcurs pot sa sterg din mesaje sa nu ajung la 100%, nu?
e realizat super, si ne usureaza mult comunicare!

Da, se pot sterge.
Realizarea nu e a noastra, forumul este un software free.
Octavian Costache
Avatar utilizator
vivi
 
Mesaje: 188
Membru din: 22 Oct 2003, 10:34


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator