Cat de bine poate reprezenta un site o unitate scolara ?

Cat de bine poate reprezenta un site o unitate scolara ?

Mesajde dddddd » 23 Ian 2006, 21:59

Doresc pareri despre site-uri scolare, sunt necesare sau nu ?Reprezinta unitatea, sau ce ar trebui sa cuprinda ? :roll:
Va recomand site-ul : www.gradinita17.as.ro
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Site-ul !

Mesajde dai » 23 Ian 2006, 22:10

Mai bine decat orce carte de vizita !
dai
 
Mesaje: 2
Membru din: 08 Ian 2006, 21:44

Re: Cat de bine poate reprezenta un site o unitate scolara ?

Mesajde mariro » 23 Ian 2006, 22:57

dddddd scrie:Doresc pareri despre site-uri scolare, sunt necesare sau nu ?Reprezinta unitatea, sau ce ar trebui sa cuprinda ? :roll:
Va recomand site-ul : www.gradinita17.as.ro


Foarte frumos site! Felicitari! Spor la munca cu prichindeii! Mi se pare un site complet. Si eu visez sa realizez asa ceva. Cred ca pana ies la pensie voi reusi sa invat si asta! :roll: :oops: :lol:
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Site-ul unitatii

Mesajde dddddd » 24 Ian 2006, 13:10

Multumesc mariro pentru aprecieri, vreau sugestii in continuare ! :P
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Mesajde cris_flor_m » 24 Ian 2006, 16:31

Am intrat si eu pe site,mi-a placut.Ai avut ce arata.Tu esti aceea din foto?Raspunzand la intrebarea ta, pot spune ca intr-adevar site-ul reprezinta unitatea si inca foarte bine.Insa nu toata lumea poate sa ajunga sa ,,faca" un site pentru a arata aspecte din gradinita. Lipsesc multe...
Felicitari!
cris_flor_m
 
Mesaje: 401
Membru din: 20 Ian 2006, 09:32

Mesajde educatoare » 24 Ian 2006, 17:49

Felicitari,Dorina!Site-ul este cea mai buna carte de vizita pt.gradinita ta.Ai facut un lucru minunat si ma bucur sincer ca inca mai sunt oameni care pun suflet in ceea ce fac.Mult succes in continuare!
Ceea ce fac astazi mi-a fost dat sa fac,caci am venit pe lume cu o menire."
Avatar utilizator
educatoare
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Iun 2005, 16:46
Localitate: Bucuresti

Site-ul !

Mesajde dddddd » 24 Ian 2006, 20:08

educatoare scrie:Felicitari,Dorina!Site-ul este cea mai buna carte de vizita pt.gradinita ta.Ai facut un lucru minunat si ma bucur sincer ca inca mai sunt oameni care pun suflet in ceea ce fac.Mult succes in continuare!

Mulltumesc pentru aprecieri , ma bucur ca ti-a placut! Daca vrei vizualizeaza si :www.ddorina.as.ro :P
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Site-ul !

Mesajde dddddd » 24 Ian 2006, 20:13

cris_flor_m scrie:Am intrat si eu pe site,mi-a placut.Ai avut ce arata.Tu esti aceea din foto?Raspunzand la intrebarea ta, pot spune ca intr-adevar site-ul reprezinta unitatea si inca foarte bine.Insa nu toata lumea poate sa ajunga sa ,,faca" un site pentru a arata aspecte din gradinita. Lipsesc multe...
Felicitari!

Buna Cris, cred ca ai intrat pe site-ul meu personal, in al gradinitei nu stiu sa am o poza.Deci site-ul gradinitei :www.gradinita17.as.ro si site-ul meu : www.ddorina.as.ro
A, mi-am amintit , la concursul de circulatie am o poza cu copiii !Cred ca la ea te referi. :P
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Mesajde cris_flor_m » 24 Ian 2006, 21:39

Am intrat pe ambele site-uri si astfel mi-am putut face o imagine mai clara despre tine dd. De la inceput mi-am dat seama ca, urmarindu-te, am ce invata de la tine, insa acum sunt pe deplin convinsa de acest lucru. Permite-mi, draga dd, sa-ti spun ca esti mult deasupra tuturor, din foarte multe puncte de vedere. Te admir si te respect, doamna Dorina Dan.
cris_flor_m
 
Mesaje: 401
Membru din: 20 Ian 2006, 09:32

Mesajde stanuta_grigorica » 24 Ian 2006, 21:59

Interesat si foarte bine realizat site-ul gradinitei!Felicitari!Sunt convinsa ca este necesar,este o carte de vizita a gradinitei voastre si promoveaza o imagine frumoasa!Chiar mi-a placut!
stanuta_grigorica
 
Mesaje: 1095
Membru din: 06 Noi 2004, 21:55

Mesajde dorali » 25 Ian 2006, 22:10

Am vizitat si eu ambele site-uri si mi-au placut foarte mult.
Am constatat cu placere ca suntem nascute in aceeasi zi, la exact 20 de ani diferenta.
FELICITARI ! A m ramas foarte impresionata de CV-ul dumneavoastra ! :wink:
dorali
 
Mesaje: 443
Membru din: 27 Sep 2004, 22:21
Localitate: Vulcan, HD

Mesajde educatoare » 26 Ian 2006, 17:46

Dorina,inca o data FELICITARI.Ai tot respectul meu pentru tot ce ai realizat.Mi-am permis sa"fur"cateva idei de pe site tau personal.Sigur voi aplica si eu la grupa metoda coloratului cu plastilina. Lucrarile copiilor sunt foarte frumoase.DOAMNA EDUCATOARE ma inclin in fata D-voastra!Cu drag,Iulia
Ceea ce fac astazi mi-a fost dat sa fac,caci am venit pe lume cu o menire."
Avatar utilizator
educatoare
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Iun 2005, 16:46
Localitate: Bucuresti

Site-ul

Mesajde dddddd » 27 Ian 2006, 12:09

educatoare scrie:Dorina,inca o data FELICITARI.Ai tot respectul meu pentru tot ce ai realizat.Mi-am permis sa"fur"cateva idei de pe site tau personal.Sigur voi aplica si eu la grupa metoda coloratului cu plastilina. Lucrarile copiilor sunt foarte frumoase.DOAMNA EDUCATOARE ma inclin in fata D-voastra!Cu drag,Iulia

Ma bucur ca te folosesti de informatii de pe site-ul meu, in ideea asta l-am si recomandat.Eu sunt pentru schimbul de informatii, nu depozitarea lor prin sertare, dosare. Si eu invat si ma inspir din activitatea altor cadre didactice. :P
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Site-ul

Mesajde dddddd » 27 Ian 2006, 12:12

educatoare scrie:Dorina,inca o data FELICITARI.Ai tot respectul meu pentru tot ce ai realizat.Mi-am permis sa"fur"cateva idei de pe site tau personal.Sigur voi aplica si eu la grupa metoda coloratului cu plastilina. Lucrarile copiilor sunt foarte frumoase.DOAMNA EDUCATOARE ma inclin in fata D-voastra!Cu drag,Iulia

Ma bucur ca te folosesti de informatii de pe site-ul meu, in ideea asta l-am si recomandat.Eu sunt pentru schimbul de informatii, nu depozitarea lor prin sertare, dosare. Si eu invat si ma inspir din activitatea altor cadre didactice. :P
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Site-ul

Mesajde dddddd » 27 Ian 2006, 14:59

dorali scrie:Am vizitat si eu ambele site-uri si mi-au placut foarte mult.
Am constatat cu placere ca suntem nascute in aceeasi zi, la exact 20 de ani diferenta.
FELICITARI ! A m ramas foarte impresionata de CV-ul dumneavoastra ! :wink:

Ma bucur ca esti "tiza" mea, probabil ,cand incepem sa asternem pe hartie ce am facut in profesia noastra abia atunci descoperim ca muncim mult, dar si satisfactiile sunt mari !Deci merita, esti tanara , nu te lasa ! :P
dddddd
 
Mesaje: 259
Membru din: 28 Oct 2005, 10:27
Localitate: Alba Iulia

Următorul

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 3 vizitatori