Căutare avansată

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Căutare avansată

Mesajde viocro » 05 Ian 2014, 20:53

Am încercat să folosesc opţiunea "Căutare avansată" de mai multe ori şi am obţinut, de fiecare dată, un ecran alb şi atât. Aş dori să ştiu dacă aceasta nu mai este operabilă sau se lucrează, momentan, la ceva anume pe site.
Mulţumesc.
Înv. Croitor Viorica, Suceava
viocro
 
Mesaje: 423
Membru din: 27 Feb 2008, 19:30

Re: Căutare avansată

Mesajde churmuzache » 06 Ian 2014, 15:19

Merge, probabil PC-ul dv. nu functioneaza optim...Trebuie sa postati o intrebare ptr. cel/cei care gestioneaza site-ul.
churmuzache
 
Mesaje: 95
Membru din: 02 Aug 2008, 18:45

Re: Căutare avansată

Mesajde rofi3 » 06 Ian 2014, 16:58

Va referiti la Cautarea avansata pe Didactic.ro sau pe forum? Amandoua sunt functionale, insa va rog sa trimiteti pe email-ul webmaster@didactic.ro o captura de ecran cu pagina dvs.
Va multumesc.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Căutare avansată

Mesajde viocro » 06 Ian 2014, 17:59

Şi-a revenit dimineaţă. Căutam anume materiale pe Didactic (Unităţi de relief/Relieful României...). Ştiu să caut, nu asta este problema. Şi nu ştiu ce a fost. Calculatorul mergea bine în rest. Mă bucur că s-a rezolvat, dar îmi pare rău că v-am deranjat.
La mulţi ani cu sănătate şi bucurii! (Mai îndulcesc situaţia cu o urare de suflet)
viocro
 
Mesaje: 423
Membru din: 27 Feb 2008, 19:30


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori