Bacalaureat-Tehnici de masurare

Bacalaureat-Tehnici de masurare

Mesajde carmenepure » 14 Mar 2008, 11:07

Poate cineva sa-mi recomande bibliografie pentru modulul "Tehnici de masurare in domeniu" -specializarea:Tehnician CAD?
In subiectele propuse pentru bacalaureat 2008 sunt intrebari pe care nu le regasesc in bibliografie. De exemplu: automate de control activ, automate de control pasiv etc.
carmenepure
 
Mesaje: 15
Membru din: 11 Oct 2005, 15:45

Re: Bacalaureat-Tehnici de masurare

Mesajde irynucutzica » 28 Mar 2008, 21:15

carmenepure scrie:Poate cineva sa-mi recomande bibliografie pentru modulul "Tehnici de masurare in domeniu" -specializarea:Tehnician CAD?
In subiectele propuse pentru bacalaureat 2008 sunt intrebari pe care nu le regasesc in bibliografie. De exemplu: automate de control activ, automate de control pasiv etc.


dar pe celelelate cu instalatii le gasesti????ai celellaltee ce trebuiesc la tehnici ca am eu automate de control activ si pasiv.... intra pe iry_maco_10 id-ul meu
irynucutzica
 
Mesaje: 3
Membru din: 28 Mar 2008, 20:52

Bacalaureat-CAD

Mesajde carmenepure » 30 Mar 2008, 08:23

Multumesc pentru raspuns. Intre timp am gasit un manual: "Tehnici de masurare in domeniu"-A.Ciocirlea( care are foarte multe greseli dar dupa care sunt facute subiectele)).Vezi pe www.cdpress.ro
Tot acolo gasesti si un manual de asamblari mecanice.Deci pentru bacul in domeniul CAD si mecatronica e rezolvata problema.
Daca ai probleme cu subiectele pentru domeniul elctric contacteaza-ma. Acolo nu sunt probleme, din punctul meu de vedere.
carmenepure
 
Mesaje: 15
Membru din: 11 Oct 2005, 15:45


Înapoi la Bacalaureat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori