Atestat informatica

Aceasta sectiune poate fi folosita de catre colegii care simt lipsa activitatii pe forumul Ministerului Educatiei, inchis temporar. Va rugam sa va exprimati opinii, sa ne dati sugestii, sa puneti intrebari, pastrand, evident, un ton civilizat.

Moderator: costi_52

Reguli forum
Va rugam sa respectati neticheta, sa scrieti corect romaneste, sa aveti un ton civilizat. In cazul in care criticati, va rugam sa argumentati.

Atestat informatica

Mesajde Bianca_Vlasin » 30 Iul 2016, 15:06

Buna ziua,

Eu predau limba engleza si sunt titulara in sistem, insa am facut liceul cu specializarea mate-info si am atestat de informatica dat in cls a 12-a (anul 2009). Intrebarea este: imi foloseste la ceva acest atestat (in invatamant)? Eventual pt o cimpletare de norma in caz ca e nevoie?

Va multumesc!
Bianca_Vlasin
 
Mesaje: 2
Membru din: 13 Sep 2013, 11:35

Re: Atestat informatica

Mesajde sportiv » 30 Iul 2016, 22:45

Cred că da! La completarea catedrei (eventual ore suplimentare). Este același lucru cu atestatele prof. de la înv. primar pentru limbile străine, carwe primesc plata pentru orele efectuate la clasele mici- drept, doar acolo unde nu sunt profesori! :oops:
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău


Înapoi la Forum EDU

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori