Anunt umanitar

Discutii legate de invatamant, dar care nu intra la celelalte categorii

Anunt umanitar

Mesajde 77udi » 30 Noi 2010, 17:53

,,Dumnezeu binevoieste ca pe pământ sa fie multi oameni necajiti, pentru ca ei să se mântuiască prin răbdarea lor,
iar tu prin milostenia ta!,,


Am 29 de ani şi sunt profesoară în Râmnicu Vâlcea.În urmă cu 3 luni şi după 3 ani de dureri şi chin am fost diagnosticată cu o tumora pe creier (neurinom de acustic).
În data de 29 septembrie 2010 am suferit o intervenţie chirurgicală în Bucuresti, iar operaţia nu a reuşit.
Ultima speranţă este o nouă intervenţie chirurgicală la Internaţional Neuroscience Institute din Hanovra-Germania, singura clinică care îmi oferă cât mai multe şanse de reuşită.
Costurile necesare operaţiei se ridică la 50 000 Euro, sumă pe care nu o deţin şi nu o pot strânge într-un timp atât de scurt.
De aceea apelez cu încredere la dumneavoastră, oameni cu suflet şi credinţă în Dumnezeu, să depuneţi orice sumă în conturile deschise la Banca Transilvania, pe numele Anghel Maria.

Cont in LEI: RO59BTRL0390120124005XX
Cont in EURO: RO08BTRL0390420124005XX

Pentru detalii: Telefon 0743823311

Vă mulţumesc măcar dacă aţi avut răbdare să citiţi textul !


O cunosc personal, are nevoie de noi şi ştiu că noi - împreună - o putem ajuta!

prof.Mioara Ohîi – Şcoala cu clasele I –VIII Goranu – Rm. Vâlcea
tel. 0742041057
:lol: Cand intalnesti pe cineva care nu este in stare sa-ti zambeasca, chiar daca tu ai merita-o, fii marinimos si zambeste-i tu, caci tocmai de acest gest are cea mai mare nevoie.[color=blue]
77udi
 
Mesaje: 507
Membru din: 12 Iul 2007, 10:40
Localitate: Chisineu - Cris, Arad

Re: Anunt umanitar

Mesajde 77udi » 30 Noi 2010, 17:57

O cunosc foarte bine pe doamna Mioara Ohii, colega doamnei cu probleme. Mi-a spus ca este urgenta aceasta actiune. Dumnezeu sa ne dea putere sa dam din putinul nostru!
:lol: Cand intalnesti pe cineva care nu este in stare sa-ti zambeasca, chiar daca tu ai merita-o, fii marinimos si zambeste-i tu, caci tocmai de acest gest are cea mai mare nevoie.[color=blue]
77udi
 
Mesaje: 507
Membru din: 12 Iul 2007, 10:40
Localitate: Chisineu - Cris, Arad


Înapoi la Cafenea

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori